Autor Zpráva
MrPierc
Profil
Dobrý den, v čem nejlépe tvořit / programovat web, kde se bude něco hádat ? Člověk se zaregistruje a bude hádat, poté může porovnávat statistiky a dle výsledků bude zobrazován žebříček. Musí se to primárně tvořit v HTML ? Nebo snad je nějaký plugin i ve Wordpressu ( pochybuji ) ? Potřebuji to ujasnit a doporučit, jakou cestou se dát.

Zeptám se neadekvátně, ale je tvorba tohoto požadavku velice obtížná ? Provázání statistik, registrace, napsání kódu ? Děkuji za rady.
intoušek
Profil *
No tak bych si vytvoril N souboru php do nejake slozky a kazdy by obsahoval postup pro uhadnuti. pak by byl jeste hlavni soubor a ten by naincludoval nahodne jeden z tehto no a pak by se to nejak pomoci js udelalo

Moderátor Petr ZZZ: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
MrPierc
Profil
intoušek:
Děkuji za zájem
Kcko
Profil
MrPierc, měl bys spojit dohromady PHP/MySQL/JavaScript.

Na toto obecně odpovědět nejde, v HTML to neuděláš.

To co chceš vytvořit, je vhodné na to, aby jsi se tyto jazyky viz. výše naučil, je to relativně jednoduchá aplikace.
Stano
Profil
MrPierc:
však nato čo chceš ti stačí obyčajná anketa ktorých máš na nete stovky. pohľadaj si plugin do wordpressu ktorý ma trocha prepracovanejšie ankety a ktorý si ukladá aj údaje o tom kto kam klikol. a z toho potom spravíš už len štatistiky
MrPierc
Profil
Stano - ale já chci vytvořit samostatný web. Pokud bych to měl přirovnat k nějakému webu, tak např. hadejfilm.cz
Stano
Profil
MrPierc:
ak nebudeš mať možnosti na hádanie tak potom budeš mať problém so štatistikami lebo Cierni baroni, Čierni baróni, cierni baróni budú tri rôzne odpovede alebo budeš musieť riešiť tieto prípady (čo je v podstate brnkačka) horšie to bude s preklepmi. preto mi príde logické dať tam možnosti a potom ti z toho vznikne klasická anketa. a budeš mat web plný ankiet čo sa potom vola kvíz.
Kcko
Profil
Stano:
Rozhodně to není žádná anketa. Je to jistá podoba kvízu, teď už jen záleží na UX architektuře.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0