Autor Zpráva
michal
Profil *
Zdarvim mám takovej menší problém, potřeboval bych (jednoduchý) php script na vkládání a mazání informací na můj vznikající internetový bazar .. něco jako guestbook jenom by tam šly vkládat obrázky a bylo by více položek ke vložení : Název inzerátu, Oblast, E-mail, tel. číslo, text, čas + obrázek, pokládám zde prosbičku jestli by mi stim nemoho někdo pomoct, nemám moc progarátorských zkušeností a nevím jak nato.. Budu rád za jakoukoliv pomoc.Dik Michal
peta
Profil *
michal
doprogramuj si, guestbook takovy jakysi mam na
http://mracek.xhosting.cz/y/bookpp.php
zdrojaky v infu
Matalion
Profil *
ahoj nemuzes mi poradit jak udelat ten internetový bazra?? kdyz tak napis na webzip.ic@seznam.cz diky predem
peta
Profil *
Matalion
tak nejlepsi vec je stahnout si nejaky Free E-shop (CMS - forum redakcni systemy), nainstalovat, zprovoznit a smirit se s tim, ze neco v nem je jak chces a neco neni a neco je tam navic :) Jinak je to programovani a programovani, v PHP.
Nebo si zvolit jiny jazyk, treba ASP a treba nejaky hotovy presne namiru v ASP od Microsoftu najdes. A kdyz ne, pry to snad temi jejich nastroji jde snadno udelat. Aspon mi to tvrdil nejaky chlapek, co jsem se byl ptat u nej na praci. Ale kdyz jsem videl ty jejich vytvory, tak nashledanou rodne udoli :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0