Autor Zpráva
hexcross
Profil
Zdravím...

Nechápu jak ale včera jsem dokodoval web a smazalo se mi celé CSS...ten soubor je prázdnej...asi se to blbě uložilo...sakra...

Je možné že to bude někde v paměti cash? Nebo jiný způsob jak to dohledat? Bylo to na webu nahozené naostro...záloha není....

Díky.
Darker
Profil
Pokud už ti s tránka se ztraceným css efunguje CSS soubor v cache není. Asi to budeš opravdu muset udělat znova.
okolojdouci
Profil *
Prozkoumej trasu editor -> web. Třeba pspad má temp složku. Ale je fakt, že jestli tam soubor je a nic v něm není, moc šancí bych si nedával. Ještě mě napadá www.archive.org .
Chamurappi
Profil
Reaguji na hexcrosse:
Někdy to možné je. To, že soubor přestal existovat, je důvodem k nepoužití nakešované kopie, ale ne k vymazání. Edit: Aha, špatně jsem si přečetl, že ten soubor je nahrazený prázdným — to šance výrazně snižuje.
Různé prohlížeče mají keš na různých místech. V kterých jsi načítal svůj stylopis, dokud ještě existoval?
karel_
Profil *
Nechat si vyhledat některý jednoznačný výraz (např. název obrázku v backround) v souboru - potvrdí nebo vyvrátí teorie.
Pokud byl na disku přepisován, tak nevím, jestli má smysl hledat mezi smazanými (undelete) (?)
Bubák
Profil
Pokud jsi stránku kontroloval v různých prohlížečích, je možné, že v některém z prohlížečů nějaké starší verze CSS souboru bude. Ale najít ji asi bude oříšek, soubory v keši standardní přípony. Takže budeš (například) hledat soubor starý nanejvýš týden, velký maximálně 100 kB, obsahující řetězec "background: #def url(superpozadi.png) no-repeat". Na zvolení vyhledávacích kritérií hodně záleží, prohledávaním starých a velkých souborů ztrácíš čas a pokud si vzpomeneš na řetězec, který máš v CSS co nejvíce unikátní, tak nebudeš zavalený množstvím cizích CSS souborů.

Většina prohlížečů má v menu "pracovat offline", prípadně totéž, jen poněkud odlišně pojmenované. Můžeš zkusit i tuto volbu, napíšeš adresu, stránku uložit, CSS jednoduše najdeš, akorát budeš muset opravit cesty k obrázkovým pozadím.

Nedělají na serveru občas zálohy?

Nezávidím ti, už 5. ledna Lenin říkal Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
hexcross
Profil
Díky za odpovědi.

okolojdouci:
Netušíš kde je ta temp složka PsPadu? Hledám jí...to archive.org nejde stránky jsem vytvořil během dvou dnů...

Chamurappi:
Právě, kdyby to nebylo nahrazené tak je to lehčí...
Načítal jsem ho v FF, GCH, IE9...

Ještě zkouším sehnat zálohu z hostingu ale tomu bych moc nevěřill
okolojdouci
Profil *
hexcross:
Netušíš kde je ta temp složka PsPadu?

To nevím, ale mám pocit, že někde v Documents and Settings

Ještě mě napadají cache lidí, co na tom webu byli.
hexcross
Profil
okolojdouci:
Ty jo ani nevíš jakou jsi mi udělal radost :-)

Našel jsem to v cashi PsPadu - ve Windows 7 users/jmeno_uzivatele/AppData/Local/Temp/PSpad/...

Díky všem za snahu :)
hexcross
Profil
Bubák:
Tímhle způsobem bych to tedy taky našel tento soubor...takže by to šlo i tak

Tu funkci pracovat offline znám ale nědohledal jsem jí ani v Chromu ani v IE9...bude někde schovaná...

Každopadně tohle bylo znamení ať začnu zálohovat :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0