Autor Zpráva
doominick
Profil *
Ahoj

Potřeboval bych dlouhý dokument z HTML natisknout i s formátováním tak, aby aby ve výsledku byly stránky očíslované.
Jediná stránka zabývající se tiskem, na kterou jsem narazil je tahle: http://www.jakpsatweb.cz/css/css-tisk.html říkám si, ale jestli se neobjevily nějaké novinky frameworky, nebo přídavky rodiny HTML5 a tak.
Zalamování stránek pod/nad elementy mi vyhovuje jen ty čísla stránek jak tam dodat.
A když v dokumenty provedl změny javascript tiskne se až upravená verze, nebo se javascripty v tisku nevykonávají?

Napadá mě zatím si jen napevno vytvořit nějaké elementy, zjistit si jaké rozlišení jim mohu dát při různých DPI nastaveních tiskárny a dovnitř valit text 'dokud se vejde'. Což při velkém dokumentu ale rozhodně nebude rozumné...

nemáte nějaký nápad?
iiic
Profil
Změny provedené javascriptem se tisknou (JS se provádí ještě před tiskem), takže nějaký JS tiskový script, který by provedl rozvržení na stránky a očísloval je by existoval teoreticky mohl (uživatel by musel jen přesně zadat počet DPI své tiskárny a formát papíru), ale nikdy jsem o ničem takovém neslyšel.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0