Autor Zpráva
carlj
Profil *
Zdravím,
řeším problém ohledně rozdílného zobrazování webu www.levnakanalizace.cz a to ve starších verzích prohlížeče IE - co jsem testoval tak je hlavní část rozházená ve verzí 5, 6 a 7. Předpokládam, že může být chyba v plovoucích bannerech vpravo, ale nevím.
Juandev
Profil
carlj:
A dotaz je jaký? Já bych řekl, že se to musí otestovat a nastavit pro každý zvlášť, aby to tak nějak sedlo.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Juandeva:
Je jasné, že by asi chtěl vědět, jak zařídit, aby ta hlavní část nebyla rozházená.

že se to musí otestovat a nastavit pro každý zvlášť
Nesmysl.


Reaguji na carlje:
Máš to sestavené docela nešikovně. Dej celý pravý sloupec do jednoho obalu s float: right, kterému nastavíš šířku.
carlj
Profil *
ok vyzkouším
Juandev
Profil
Chamurappi:
Nesmysl.
Bych chtěl vidět nějaké tvé weby, které jsou tzv. Any browser.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Juandeva:
Právě jeden z nich čteš. Dvojsloupcovou vazbu tu máš u formuláře, není až tak jednoduchá, protože se míchají procenta s pixely… a funguje bez hacků i v Exploreru 6.
Co bys chtěl nastavovat individuálně pro každý Explorer zvlášť na uspořádání dvou sloupců?
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na Juandeva:
Bych chtěl vidět...

Mohu potvrdit, že také Webylon funguje mimo jiné v IE6, včetně flexibilní šířky a velikosti písma. (Poznámka na okraj – osobními výpady lze obecně spíš ztratit než získat.)
Juandev
Profil
Chamurappi:
Co bys chtěl nastavovat individuálně pro každý Explorer zvlášť na uspořádání dvou sloupců?
Aha, tak to jsem špatně pochopil jak stojí otázka. Měl jsem za to, že se mluví obecně.

Petr ZZZ, Chamurappi:
Osobními výpady lze obecně spíš ztratit než získat
Omlouvám se.


Díky za ten příklad z Webylonem. Ať jsem to otevřel v čem jsem to otevřel, všude je to stejné. V kódu to vypadá čistě, ale není jasné, jaký standard autor používá.
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na Juandeva:
není jasné, jaký standard autor používá

Myslím, že Chamurappi standardy raději kritizuje. :)

Tohle by tě taky mohlo zajímat: Jak funguje html
Juandev
Profil
Petr ZZZ:
Tohle by tě taky mohlo zajímat: Jak funguje html
Gracias amigo!

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0