Autor Zpráva
Solidgauleiter
Profil
Zdravím..Možno som spravil dupliku no ponáhľam sa lebo idem preč :) Tak sa ospravedlňujem.
Zháňam dáku CZ/SK knihu o tvorbe stránky.. Pomohlo by niečo o PHP.. Chcem sa aj s tým naučiť.
HMTL a CSS ani nie až tak.. To sa tá zvládnuť aj na nete. No to CSS by som tiež prijal ak b bola dáka. Ďakujem.
Net
Profil
Zdravím.

Martin Domes: Tvorba www stránek pro úplné začátečníky
Martin Domes: 333 tipů a triků pro CSS
Clint Eccher: Profesionální webdesign
Leiss a Schmidt: PHP v praxi
Solidgauleiter
Profil
Tak ja neviem. Celkom mi ide HTML, vyznám sa v CSS no neovládam ho...

Ktoré dve by si mi poradil na začiatok ? Neviem, ale myslím že PHP počká :)
Plaváček
Profil
Solidgauleiter:

Tomuhle nerozumím - vyznám se v CSS, ale neovládám ho. Co tím máš na mysli?
Solidgauleiter
Profil
No že napr. stiahnem template a chcem niečo zmeniť v CSS tak si to viem nájsť a zmeniť to.. Proste viem daktoré tie funkcie.
Plaváček
Profil
Solidgauleiter:

Dobře, a co se vlastně chceš naučit, nebo dozvědět? Pokud máš zájem zvládnout CSS na profesionální úrovni, musíš pochopit a naučit se základy (totéž ale platí i pro HTML nebo PHP). Musíš se rozhodnout, čemu se vlastně chceš věnovat, protože zvládnout úplně všechno se už dneska dá hodně těžko.
Rellik
Profil
Myslím že kupovat knížku v době kdy na internetu je přehršel tutoriálů a návodů nemá moc cenu. Navíc z knížky se toho moc naučit nedá (vlastní zkušenost). Nelepší je pokus omyl a hledání řešení přímo v nějakém scriptu...
Solidgauleiter
Profil
No chcem sa naučiť robiť lepšie stránke..a od základou .. Nie je stiahnem template ktorý upravím..
K tou potrebujem HTML,CSS.. Ale chcem vedieť aj PHP ... Tak neviem poraďte ako začať :/
Rellik
Profil
Solidgauleiter:
Tak neviem poraďte ako začať :/
Co projevit trochu snahy? http://www.linuxsoft.cz/php/
StanoKocan
Profil
Zdravím,

ak by si chcel mal by som pre teba knižku PHP a MySQL 5 Průvodce webového programátora (http://www.albatrosmedia.sk/php-5-a-mysql-5.html). Dohodli by sme sa na cene 17 € (už aj vrátane dobierky). Pre viac info. mi napíš na kocanstanislav@zoznam.sk, alebo tu na fóre.

S pozdravom SK

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0