Autor Zpráva
Solidgauleiter
Profil
Zdravím...Chcel by som vyskúšať spraviť e-shop. Stránku už mám. Dajme tomu že klikneme na e-shopy. Sú to shopy ktoré so mnou napr. spolupracujú a delíme sa o produkty.
Na tejto stránke sa nachádzajú mená,logá a popis e-shopov.Kliknem na e-shop1. Otvorí mi stránku shop-eshop1.html dajme tomu. Tam už budú konkrétne produkty.
Napr. vtipné hračky. Nad nimi bude ešte zoradenie alebo rozdelenie podľa typu a pod. (Bude to cez select na odkazy - asi viac stránok ale inak to neviem spraviť) Každý produkt bude mať rámček. Bude ohraničený. Bude mať v rámčeku svoj názov,obrázok a popis,cena a pod.. A hlavne button pridať do košíka. Košík by sa mal nachádzať na headeri2 (ten je pod menu dajme tomu). To je teraz jedno kde je.

Každý e-shop takže napr. aj shop-eshop2.html by mali svoje vlastný produkty,databázy pre objednávky,stránky. Aby sa nemiešali..

Pozeral som už mnoho eshopov free ale neviem ako to spraviť, aby som to mal vložené už na svojej stránke. Viete mi dakto poradiť aspoň kus ? :) Za odpoveď Ďakujem.
Str4wberry
Profil
Zkus problém trošku upřesnit. Cílem je upravit nějakému free e-shopu vzhled tak, aby zapadal do tvého designu? Nebo co vlastně?
Solidgauleiter
Profil
No ja chcme vytvoriť e-shop v vložiť ho na svoj web..Teda prispôsobiť..Takže e-hop sa bude nachádzať na mojej stránke tak ako si to ja predstavujem..

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0