Autor Zpráva
Anonym
Profil
Dobrý den mám stránky v češtině a potřeboval bych aby se dali přepnout do angličtiny. A nevím jak to mám udělat , vím, že se to řeší takto..: www.domena.cz/cs/index.html a pak se jen změní na www.domena.cz/en/index.html. Ale nevím jak mám udělat ty adresáře (/cs/ nebo /en/) a jak podle toho měnit index.html. Všem moc děkuji za odpověd :)
Str4wberry
Profil
Spíš bych volil domena.cz/ proč češtinu a domena.cz/en/ pro angličtinu. Tvar domena.cz/cs/ mi přijde zbytečně duplicitní.

Jinak pokud je stránka index.html čisté HTML, tak je potřeba ji zkopírovat, přeložit a vložit do adresáře en. Přepnutí se provede běžným odkazem do složky en. Pokud bys chtěl návštěvníka detekovat např. na základě prohlížeče a automaticky poslat na jemu určenou jazykovou mutaci, bude třeba použít nějakou serverovou technologii.
Anonym
Profil
Str4wberry:
To vím, to s tím přesměrováním to by šlo udělat pomocí PHP, dle jazyka jaký má počítač nastavený. Jde mi o ty adresáře, nevím jak je udělat a jak z nich vypisovat...

Jinak pokud je stránka index.html čisté HTML, tak je potřeba ji zkopírovat, přeložit a vložit do adresáře en.
Kdyby tam bylo PHP tak je v tom nějaký problém?
Anonym
Profil
Omlouvám se vyřešeno :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0