Autor Zpráva
sirius81
Profil
prosím o vyřešení problému s posunutím horizontálního naváděcího menu (úvod a kontakt-zahradnické služby-aranžérské služby.fotogalerie-ceník) na stránkách www.zahradniksikula.cz Díky moc
panther
Profil
sirius81:
jaký posun? V jakém prohlížeči?
sirius81
Profil
Mám vodorovné navigační menu a problém je, že ho nemůžu zarovnat s ostatními bloky, tak aby to celé vypadalo vzhledově. Problém je jak v EI, tak v Firefoxu
panther
Profil
sirius81:
pořád nechápu. Dodej prosím náčrt toho, jak by to mělo vypadat správně. Nebo počkej, jestli tvůj popis problému pochopí někdo jiný :-)
sirka
Profil *
Teraz to (aspoň u mňa) vyzerá takto a domnievam sa, že to má vyzerať takto.
panther
Profil
sirka:
Teraz to (aspoň u mňa) vyzerá takto a domnievam sa, že to má vyzerať takto.
aha, já mám totiž rozlišení 1280px, na které to menu bylo ušité na míru.

sirius81:
pozicuješ menu (tedy, nejen menu, ale všechno) absolutně, konkrétně menu absolutně vůči body - vždy začíná 123px od jeho levého okraje, s různými rozlišeními se neposouvá.

Nejlépe by bylo vyházet všechno pozicování, nepotřebuješ ho. Pokud chceš jen rychlou záplatu, vlož #buttons do #containeru a změň mu left: 16px.
sirius81
Profil
díky moc za návod. Nakonec jsem to vyřešil (doufám) tak, že jsem ve stylech změnil u #buttons pozicování position:relative; left: 0px;
panther
Profil
sirius81:
ne tak úplně - zmenši si okno prohlížeče, menu ti vyjede z rámc celé stránky. Raději bych se začal učit nepozicovat, v tomto případě je to zbytečné.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0