Autor Zpráva
EsKA
Profil
Dobrý den ako by som mohol spravit ked mam php fusion aby mi ulozilo login a heslo do txt suboru napriklad?

tu je login.php a keby mi ulozilo login a pass do textoveho suboru ako by sa to dalo? Skusal som keylogger v javascripte ale
ajtak to nejde na 100% potreboval by som aby mi teda nejak ulozilo login a pw + normalne by to prihlasilo uzivatela tak pls ak niekto mate cas moc mi pomôžete som v php lamka tak neviem ako to vôbec bude :/

echo $locale['global_101']."<br />\n<input type='text' name='user_name' class='textbox' style='width:100px' /><br />\n";
echo $locale['global_102']."<br />\n<input type='password' name='user_pass' class='textbox' style='width:100px' /><br

<?php
/*-------------------------------------------------------+
| PHP-Fusion Content Management System
| Copyright (C) 2002 - 2010 Nick Jones
| http://www.php-fusion.co.uk/
+--------------------------------------------------------+
| Filename: login.php
| Author: Nick Jones (Digitanium)
+--------------------------------------------------------+
| This program is released as free software under the
| Affero GPL license. You can redistribute it and/or
| modify it under the terms of this license which you
| can read by viewing the included agpl.txt or online
| at www.gnu.org/licenses/agpl.html. Removal of this
| copyright header is strictly prohibited without
| written permission from the original author(s).
+--------------------------------------------------------*/
require_once "maincore.php";
require_once THEMES."templates/header.php";

 add_to_title($locale['global_200'].$locale['global_100']);

 if (iMEMBER) {
    opentable($userdata['user_name']);
    echo "<div style='text-align:center'><br />\n";
    $msg_count = dbcount("(message_id)", DB_MESSAGES, "message_to='".$userdata['user_id']."' AND message_read='0' AND message_folder='0'");
    echo THEME_BULLET." <a href='".BASEDIR."edit_profile.php' class='side'>".$locale['global_120']."</a><br />\n";
    echo THEME_BULLET." <a href='".BASEDIR."messages.php' class='side'>".$locale['global_121']."</a><br />\n";
    echo THEME_BULLET." <a href='".BASEDIR."members.php' class='side'>".$locale['global_122']."</a><br />\n";
    if (iADMIN && (iUSER_RIGHTS != "" || iUSER_RIGHTS != "C")) {
        echo THEME_BULLET." <a href='".ADMIN."index.php".$aidlink."' class='side'>".$locale['global_123']."</a><br />\n";
    }
    echo THEME_BULLET." <a href='".BASEDIR."setuser.php?logout=yes' class='side'>".$locale['global_124']."</a>\n";
    if ($msg_count) { echo "<br /><br /><strong><a href='".BASEDIR."messages.php' class='side'>".sprintf($locale['global_125'], $msg_count).($msg_count == 1 ? $locale['global_126'] : $locale['global_127'])."</a></strong>\n"; }
    echo "<br /><br /></div>\n";
} else {
    opentable($locale['global_100']);
    echo "<div style='text-align:center'><br />\n";
    echo "<form name='loginform' method='post' action='".FUSION_SELF."'>\n";
    echo $locale['global_101']."<br />\n<input type='text' name='user_name' class='textbox' style='width:100px' /><br />\n";
    echo $locale['global_102']."<br />\n<input type='password' name='user_pass' class='textbox' style='width:100px' /><br />\n";
    echo "<label><input type='checkbox' name='remember_me' value='y' />".$locale['global_103']."</label><br /><br />\n";
    echo "<input type='submit' name='login' value='".$locale['global_104']."' class='button' /><br />\n";
    echo "<br /></form>\n";
    if ($settings['enable_registration']) {
        echo "".$locale['global_105']."<br /><br />\n";
    }
    echo $locale['global_106'];
    echo "<br /><br /></div>\n";
}
closetable();

 require_once THEMES."templates/footer.php";
?>
Darker
Profil
Víš co? Ono je to docela snadné, ale neřeknu ti k tomu ani ň dokud mi neřekneš, k čemu to chceš.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0