Autor Zpráva
urgo272
Profil *
Zdravim, je nějaká možnost, jak zakázat uživatelům stáhnout soubor na webu? Nebo třeba aby nebyl vidět, když totiž zadám do .htaccess "deny from all" tak se pak nedostanu na ty soubory. Chci aby byly dostupné ale ne viditelné při zadání adresy do prohlížeče. Našel jsem tohle
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME}    ^.*\.zip$
RewriteRule ^(.*)$ $1 [F]

ale nefunguje to. Tohle by bylo ideální, nevíte kde je chyba ?
Str4wberry
Profil
O jaký typ souboru se jedná?
johnl
Profil
Soubory můžeš uložit do „tajného“ adresáře ( třeba /adresar48542 ) a soubory volat přes PHP script jen pokud bude splněná nějaká podmínka. Např. uživatel bude přihlášený apod.
urgo272
Profil *
johnl:
Jde o to, že ten soubor je na webu jen pro další aplikaci co mam normálně na desktopu. Ten program neumožňuje nějaké přihlášení nebo tak. A jakmile ho dam do adresáře a zakážu tam přístup, tak tam nemůže ani ten program. Jde mi jen o to aby nebyl vidět takhle na webu.. Ty soubory jsou třeb zip...
YoSarin
Profil
urgo272:
vytvoř v tom adresáři soubor .htaccess s následujícím textem
Options -Indexes
Ale pořád to někdo bude moct šťastnou náhodou trefit a soubor najít. Nebo na to může mít skript, který zkusí všechny možné názvy).
Xperia
Profil
.htaccess přihlášení na jméno a heslo a nejlépe s https.
urgo272
Profil *
Tak jsem to udělal, vim že je to hrozná prasečina, ale dal jsem do adresáře "index.html" a všude se mi zobrazí jen hláška z apache. Ten soubor ja pojmenuju docela zvláštně aby nebylo moc šancí to najít. Konfigurací .htaccessu jsem si vždycky soubor znepřístupnil což mi vlastně vůbec nepomohlo... Jenom se chci zeptat, dá se někde nastavit to, kolik může bejt zároveň připojenejch lidí pro každou /www/složku/ ?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0