Autor Zpráva
Masinfira
Profil
Mám docela problém. Jde o tyto stránky: http://kraken.pedf.cuni.cz/~hanzp6am/index.php

Mě i naprosté většině lidí, co znám se to zobrazuje správně a stejně, ale znám někoho, komu ne a potřebuji to opravit. Myslel jsem, že je to zaškrtnutím políčka v IE, kde je možné nastavit, aby se nezobrazovaly styly písem definované na stránkách, ale není to tím.

Nechtěné zobrazení vypadá takto:


Uploaded with ImageShack.us

Už moc nevím, co s tím... Nadpis a motto jsem upravil tak, aby to byl obrázek (tím pádem s tím nejsou problémy). Pokud jde o menu, dal jsem tam pevnou velikost písma, doufaje, že se to vyřeší. Vyřešilo to, když jsem problém nasimuloval v mozzile pomocí změny velikosti písma, ale u toho člověka se prostě nic nemění. Neví někdo, co s tím dělat?

Jediná možnost, která mě napadá je nahradit opět texty dvěma obrázky, ale to mi přijde poměrně dost pracné a i trochu divné.

Předem díky za jakékoliv rady.
Str4wberry
Profil
Co s tím? Udělat to menu tak, aby přežilo zvětšení písma. Písmo může být zvětšené už v systému takže pevnou velikostí to nevyřešíš.
Masinfira
Profil
Nešlo by tu odpověď maličko rozvést? Abych trochu věděl, jak to vyřešit... mě napadlo jedině vyřešit to tak, že bych tam místo textu vložil vždy dva obrázky, mezi kteréma by se to překlikávalo. To mi přišlo docela dost pracné, ale lepší než komplet předělat celé menu, což je jediná jiná možnost, co mě napadla. Více nápadů jsem neměl a nemám.

Také jsem zkusil změnit písmo v systému a nemělo to na zobrazení stránek žádný vliv (přes ovládací panely/zobrazení/vzhled/velikost písma)... nedokážu tedy ani nasimulovat podobnou situaci na svém počítači (kromě právě vypnutí stylů v IE)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0