Autor Zpráva
VIPatrikPK
Profil
Caw mám vytiahnuté data z MySQL a chcem ich usporiadať do obrázka.
Poradili by ste mi ?
Moderátor Chamurappi: Před otazníkem se nedělá mezera.
Petr ZZZ
Profil
Šlo by to třeba pomocí Excelu: Označíš data a v menu si vybereš vložit diagram (nebo tak nějak podobně). Ten můžeš naformátovat podle svých představ a až je hotový, můžeš si screenshot dát (pomocí Ctrl+V) do nějakého grafického editoru a uložit jako JPEG, GIF nebo PNG (případně uložit všechny tři formáty a podívat se, který vypadá nejlíp a je datově nejmenší).

Nevýhoda tohoto postupu je, že je to poměrně zdlouhavé a výsledek je "natvrdo", nemění se tedy, když se změní vstupní data (v Excelu se graf změnou dat změní, ale screenshot a obrázek v grafickém editoru bys musel dělat znova). Určitě jsou i jiné a lepší (flexibilnější) možnosti, které ale blíže neznám.
Mike8748
Profil
VIPatrikPK:
otázka je co máš na mysli těma statistikama.... pokud grafy, tak ty můžeš v php zpracovat například pomocí JpGraph... nebo je dělat v prohlížeči pomoci javascriptu a např. Google Charts API (ale to už nebude obrázek)

... chtělo by to lepší popis toho co chceš vytvořit
VIPatrikPK
Profil
No ja mám vytiahnuté data z MySQL (štatistiky hráčov na servery) a ja to chcem mať v grafike (obrázku) aby sa to dali dať aj na Fórum.
Ničo podobné ako je http://www.craftuj.cz/podpis/01/MinecraftPK.jpg ale ten čo to má nechce mi to povedať ako to je ;(.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0