Autor Zpráva
Alalala
Profil
Ahoj,

vytvářím aplikaci na facebooku. Jsem tedy přihlášený do facebook developers, ale když ji vytvořím, je přístupná pouze mě (pouze na mém osobním profilu). V jakémkoliv jiném účtě ji nelze vyhledat. Možná jsem jen špatně hledal, ale už to řeším několik zoufalých hodin a stále jsem na to nepřišel. Mohu tedy požádat o radu, zda nemáte někdo zkušenosti s vytvářením takovýchto aplikací a jejich následným zviditelněním pro všechny uživatele facebooku?

Předem moc díky!
Aleš
blaaablaaa
Profil
Alalala:
Vypni v nastavení tzv. sandbox mode.
Alalala
Profil
blaaablaaa:
To jsem zkoušel a nezabralo to - tam to vždycky po uložení píše: "Note that your changes may take several minutes to propagate to all servers." Tak jsem si říkal, že na to třeba moc spěchám. Nechal jsem to celou noc -> nic. Teď večer jsem udělal úplně novou aplikaci a sandbox mode jsem rovnou nechal vyplý. Aplikace funguje všude tak, jak má. Tak jsem jen tak ze srandy zkusil tu starou a ona jede taky!!! ;-( Nesnášim Facebook. Bohužel musim tohle udělat jako svou práci do školy. Nicméně jede to, takže díky, blaaablaaa.

Náhodou někdo nevíte, proč se ta aplikace nezobrazuje při vyhledávání, co? :-( Ale to je už to nejmenší...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0