Autor Zpráva
vasington
Profil
Ahoj, řeším několik problémů na webu, který dělám.

Má představa je asi takováto: Chtěl bych, aby každý odeslaný e-mail od určitého člověka (trenéra) by se zobrazil v sekci novinky na stránkách a po týdnu by se třeba zase automaticky smazal.

Napadlo mě řešení, že by se vytvořila e-mailová stránka pro web, na kterou by se to odesílalo, ale nevím, jak to dát, aby se to zobrazilo v těch novinkách.

Za každou pomoc budu moc rád

Děkuju.
Krakatoa
Profil
Jestli se nepletu, jde to načtením mailů z mailového účtu pomocí pop3/imap (to samé provádí např. mailoví klienti).
Josef_Pospisil
Profil
Dobrý den,
podle toho co jsem pochopil jde o to, aby se přijatý email uložil do databáze webu.
Až v ní bude uložený, můžete si s ním dělat co chcete. Nejsnazší by bylo vytvořit formulář přes který by se údaje vkládaly.
Přes email přímo by bylo potřeba sehnat skript, který zapisuje každý přijatý email do databáze,
a pak přímo na webu skript který je z databáze tahá.

Nejspíš jsem Vám moc nepomohl, ale doufám že jsem alespoň trochu upřesnil zadání ...


S pozdravy
Josef Pospíšil
vasington
Profil
Ano, i to je tak možné.

Jde o to, aby odeslaný e-mail z účtu trenéra, případně nějakým způsobem jako přijatý mail na webový mail, by se dostal do sekce novinky na webu bez jakékoliv další práce a zasahování.

Přál bych si to, co nejvíce to zautomatizovat.

Děkuji zatím za pomoc, doufám, že jsem to také trošku upřesnil
Josef_Pospisil
Profil
Dobrý den,
pokud Vám to pomůže, tak jsem ohledně IMPA/POP3 našel tuto knihu v PHP manuálu.
Zde je odkaz: http://php.net/manual/en/book.imap.php

S pozdravy
Josef Pospíšil
vasington
Profil
Děkuji za pomoc, tuto stránku mám také otevřenou, ale nějak se mi to moc nedaří zprovoznit.

Uvidíme.

Děkuji
Rydlo

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0