Autor Zpráva
pre
Profil *
Všechny zdravim,
vim že tu jsou témata premium SMS, ale já mam dotaz trochu jiný.
Chtěl jsem se zeptat, dalo by se udělat, abych měl na mém webu službu dárcovká SMS?
Ale nepotřebuji, aby na tel. číslo, které SMSku odeslalo SMS zpět s texhtem že vše proběhlo úspěšně.

Děkuji

Moderátor Chamurappi: Titulek „Premium SMS“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Keeehi
Profil
pre:
dalo by se udělat
Dalo.

Nebo jsi se snad chtěl zeptat na něco jiného?
pre
Profil *
nedodal jsem... a jak by se to dalo udělat?
Keeehi
Profil
Úplně stejně jako to co jsi popisoval, akorát nevyužiješ to odesílání zpráv na zpět.

Jinak hledej "Pemium SMS" ne "Dárcovská SMS".
pre
Profil *
Když hledám prémium SMS, tak mi to najde vždy pémiové smsky, s SMSkou na zpět.
Je to velice drahé. Dostanu necelých 50% :((

A nebo neznáte nějakou dobrou/levnou internetovou peněženku, kde se dají posílat SMSky s penězi.
Po přijetí platby z SMSky (třeba 50,-) se dají převést na bankovní účet nebo vybrat?
Hudy999
Profil
Třeba http://platmobilem.cz ... Musíš počítat s tím, že nikdy nedostaneš 100 % hodnoty sms, protože si za tyhle služby berou poplatky jak operátoři, tak i poskytovatel sms služby, a pokud se jedná pouze o dárcovskou sms, tak bys měl být rád i za polovinu z ceny... :-D
pre
Profil *
Poradíte mi někdo? Děkuji.
ninja
Profil
Pokud se domníváte, že si váš projekt zaslouží dárcovskou SMS (a splníte náročné podmínky), oslovte přívo Fórum dárců. V opačném případě se musíte smířit s tím, že z prémiové SMS dostanete jen zlomek.

Pokud se vám to nelíbí, máte smůlu. Jiná možnost není.
pre
Profil *
Našel jsem třeba www.gopay.cz - peněženku a tam jdou připisovat peníze za poslanou prémium SMS.
Bohůžel tam jsou také malé provize, ale možná někdo zná podobnou epeněženku s většíma provizema do 80%.
Zaplatím 500,- Kč, pokud někdo něco takového najde.

Děkuji.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0