Autor Zpráva
Bronzi
Profil
Zdravím všechny,

nejsem si jistý jestli píšu do správné kategorie ale vhodnější jsem nenašel.

Řeším jeden problém co se týče klikatelného loga a sám nevím jaké řešení je nejlepší.
Mám web http://www.cekni.cz , který má několi subwebů např. http://pro-zeny.cekni.cz/ ty jsou strukturálně stejné a běží na tom samém principu (mohou se lišit v barevném zpracování jako právě zde).

Na http://www.cekni.cz jsou všechny příspěvky z celého webu a na http://pro-zeny.cekni.cz/ jsou jen tématicky vybrané příspěvky.

A teď jde o toto. Když se nacházím na subwebu pro-zeny např. na adrese http://pro-zeny.cekni.cz/nove. Kam má vést klikatelné logo? Na http://pro-zeny.cekni.cz/ nebo na http://www.cekni.cz/ ?

Zatím přesměrovávám na hlavní web a mi samotnému to někdy příjde vhodné a někdy zase zmatečné.

Hlavní problém vidím v tom, že když nějaký uživatel zná celé čekni a do vybrané kategorie přišel třeba z hlavní stránky, pak kliknutím na logo asi očekává přesun na hlavní web. Ale když nějaký uživatel příjde přímo např. na subweb http://pro-zeny.cekni.cz/ a systém jako takový nezná, pak nejspíš kliknutím na logo očekává přemístění na http://pro-zeny.cekni.cz/ a přenesení ho úplně na úvod bude matoucí.

Jak byste to řešily vy?

Díky moc
Janča N.
Profil
Já osobně bych zvolila přechod na hlavní stránku dané kategorie. Pokud přijdou lidé z vyhledávačů na subweb, tak nemusí mít ponětí, že je hiearchicky nad ním ještě nějaký další.
Takže klikací logo vedoucí na úvodní stránku daného subweu a třeba někde bokem odkaz na cekni.cz

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: