Autor Zpráva
pavel
Profil
Ahoj lidi mám velkou starost s ftp. Používám total commander a nejdou mi aktualizovat data na webu . Vždy se přenese jen část a pak to zmrzne .Pro jistotu jsem ještě skusil Leechftp,ale je to stejné . Už jsem stránky chvilku neaktualizoval a tak vypisuji změny od poslední aktualizace která proběhla ok.
Nové AVG.přechod z dial-ap na ADSL.instalace a odinstalace firewall a to je asi vše, už se v tom chvilku hraboším a nevím kudy kam. Dík
Cody
Profil
Zkus pasivní režím a každých 15 sekund poslat příkaz Noop.
pavel
Profil
Pasivní režim používám a Noop jsem dal z 90 na 15 sekund . Zamrzá to stejně a na výpisu se zobrazí že přenáší data a stojí ani Noop s ním nehne.
Do 1 Kb přenese hned jinak zamrzne.
Pavel
printf_jinde
Profil *
Po zablokování AVG a firewallu (případně i windowsího) to funguje? Nebo zkusit se jednou připojit přes dial-up, jestli to půjde. Zkrátka zjistit, jestli to dělá AVG, firewall či nové připojení. FTP klientem to asi nebude a problém na FTP serveru...?
pavel
Profil
AVG jsem zkusil zablokovat a nepomohlo to a přiznám se že nevím jak zablokovat windowsí firewall mám 98 se a tam snad ani neni.FTP server prý ok
Na dial-ap jsem všechno odinstaloval a modem daroval ale za skoušku to stojí bude to jen déle trvat.
Pavel
PerToon
Profil
Jestli nevadí, připojím svůj problém sem. Mám wifi připojení a když se přihlašuju přes Total Commander, Ace Ftp 3, PS Pad, nebo Internet Explorer na svojí doménu, tak se na ní dostane, ověří heslo, ale potom se chystá zapnout pasivní režim, ale nějak to nestihne nebo co (vyprší mu nějaká maximální čekací doba, moc tomu nerozumím) a tenhle krok opakuje donekonečna a nic. Můžu s tím něco udělat nebo mám prostě smůlu?
Radek Hrabůvka
Profil
Měl jsem u wifi připojení podobné problémy. Zkoušel jsem tenkrát TC a Far Manager, s Farem to šlo, u TC se FTP zasekával po přenesení asi 50-100kilo. Více v předešlé diskusi http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=1&topic=86 66
PerToon
Profil
U mě je problém, že já ani nemůžu nic přenášet, protože u mě ani nenastane spolupráce se vzdáleným adresářem. :( Ale zkusím to ještě nějak pořešit.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0