Autor Zpráva
Hudy999
Zdravím všechny, mám otázku ohledně struktury webu. Chci založit stránky na webgarden.cz, a uvažuji že bych použil systém subwebů ... V podstatě bych pro každou rubriku zaregistroval nové stránky, a jen měnil názvy. Domovský web by mohl vypadat jako nějakýnázev.jex.cz, a další stránky by byly například zajimavosti-nějakýnázev.jex.cz atd. Myslíte že je to technicky vhodné, pro stránky u kterých chci větší množství obsahu, ale s nepříliš komplikovanou strukturou? Nemám ani zvláštní potřebu si provozování stránek platit, a ani obavu o nějaké zatracení kvůli používání domény třetího řádu. Navíc mi to tak umožní přidělit přístup na jednotlivé části webu více lidem, kteří by nezávisle na sobě editovali přidělenou rubriku. Nicméně, než se do něčeho takového pustím, rád bych znal názor někoho kdo tomu rozumí, a řekl by mi jestli by to uživateli nedělalo spíše problémy v orientaci na webu. :-) Kliknutím na hlavičku by se uživatel dostal vždy na hlavní stránku hlavního webu, a menu by bylo na všech stránkách totožné, tudíž by bylo možné se dostat zpět na určitý web odkliknutím položky v tomto menu. Problém bych viděl asi jenom v tom, že při nutnosti registrace pro přístup do VIP části, bych musel všechen přihlášením podmíněný obsah nacpat do konkrétního webu, na kterém proběhla registrace, protože jinak by se uživatel musel registrovat na každé stránce, a stejně tak i přihlašovat, a za to by mne každý uživatel hnal s koštětem v ruce. Co si o takovém nápadu myslíte? Uvítám i dobré nápady. :-)
ninja
Pokud na jednotlivých "subwebech" budou samostatné celky obsahu a většina uživatelů nebude chtít přecházet na obsah na jiných subwebech, nečemu to nevadí. Napadá mě že třeba každý subweb se bude věnovat jednomu onemocnění. Většina uživatelů bude hledat jen ono konkrétní onemocnění a web zaměřený jen na to může být vhodný.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: