Autor Zpráva
VIPatrikPK
Profil
Ahoj mám otázku dalo by sa spraviť niečo také aby som mal pozadie "riadkoný papier" ? a na riadky text ?
JaySee
Profil
v css

div.content {background: url("radekpapiru.jpg") repeat; font-size: 15px; line height: 20px; padding: 20px 10px 20px 10px; margin: 0 0 0 0;}

a budeš k tomu mít obrázek o velikosti 1*20 pixelů, kde budeš mít 18 pix bílo a 2 px modrý stín, nebáž ho opakovat dohaleluja na pozadí tvého kýženého divu a písmo omezíš na velikost řádků.

Pokud budeš chtít "více papírový" vzhled, budeš muset vytvořit věrohodnější pozadí (i v jiných rozměrech) a nechat ho adekvátně opakovat.

Je tohle dostatečná odpověď?
VIPatrikPK
Profil
JaySee:
Je tohle dostatečná odpověď?
No ešte takúto som nedostal lebo každí píše že či nepoznám google a keď niekto napíše tak nezrozumiteľne napíše ... . diíiíik
JaySee
Profil
Hele, kdybys chtěl čtverečkovanej papír, dělal jsem před pár lety jeden web, tak ti ten background můžu poslat.
Chamurappi
Profil
Reaguji na JaySee:
Výška řádku může být proměnlivá v závislosti na nastavení prohlížeče. Pixely (naštěstí) negarantují nezvětšitelnost.


Reaguji na VIPatrikaPK:
Můžeš nastavit spodní border řádkovému elementu, do kterého veškerý text obalíš.
JaySee
Profil
Chamurappi:

- nevýhoda borderu je že se nedá moc přesvědčivě stylovat a pokud člověk použije nějaká efekt (outset) tak to vypadá v každým prohlížeči jinak. A pokud jej přiřadím řádkovým prvkům, pak nebudou dotaženy konce řádků... jeda by to bylo inline-block, ale nezkoušel jsem to.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0