Autor Zpráva
nej3
Profil
ahoj,mám dotaz ohledně toho jak zajistíte to,že na stránce provedete nějakou změnu (třeba přidáte nějakou větu), tak se to návštěvníkovi této stránky (již na této stránce byl) zobrazí bez nutnosti obnovení stránky...

osobně mi to nefunguje, dopíšudo textu na stránce text nebo přidám nějaký odkaz, nahraju tuto stránku na web a spustím vprohlížeči tak tyto změny nevidím, musím nejdříve obnovit stránku a poté již se změny ukáží...
V čem může být problém ? Může mi prosím někdo poradit co do stránky html dopsat, nebo nejlépe vložit ukázku jak to řešíte vy.
nemyslím tím nějakou diskuzi nebo pravidelné obnovování stránky např po 5s... jde pouze o připojení ke stránce ... je chyba na stránkách nebo v prohlížeči ??

děkuji
panther
Profil
nej3:
pokud na té stránce je, a ty změníš její obsah, bez refreshe nový obsah návštěvník neuvidí.

Pokud na stránce někdy byl, odešel z ní, tys změnil obsah a návštěvník se vrátil, může mít starou verzi stránek v cachi.
nej3
Profil
a dá se to nějak udělat aby viděl změněný obsah ?
nej3
Profil
děkuji už jsem to vyřešil
Mistr
Profil
nej3:
už jsem to vyřešil
A můžeš, prosím, pro další, kteří budou řešit stejný problém, napsat, jak jsi jej vyřešil? Předem Ti za ně děkuji.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0