Autor Zpráva
Juricaj
Profil
Zdravím všechny, s tímto problémem se morduju už dostatečně dlouho, tekže jsem dospěl k názoru poptat se tu. Píšu layout pro uživatelské rozhraní jednoho projektu a rozhodl jsem se, že se bude uzpůsobovat velikosti okna prohlížeče (http://test-jurica.webzdarma.cz/vertikalni_centrovani/). Doteď jsem neměl žádný výraznější problém, ale jakmile jsem začal přemýšlet jak v bílem divu s class ukol zarovnat text svisle na střed tak to začalo.

Nejdřív jsem zkoušel jednotlivé texty dát do tabulky závěr byl takový, že v ie to šlo přesně jak mělo, v mozzile měla tabulka neustále přesah a ve chromu se tabulka zmenšovala i po překročení minimální výšky divu.
Pak jsem zkoušel Yuhůovo řešení, které při relativní velikosti vůbec nejde. Díval jsem se i po internetu a někde jsem se dozvěděl, že je to úkol nadlidský, že by snad měl jít pouze nějakým klientským skriptem no a dál nevím.

Každopádně v google mail tento problém úspěsně vyřešili, protože u výpisu jednotlivých mailů se všechen text centruje, obkoukal jsem že při změně velikosti okna se mění margin, takže přece jen nějaký skript?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0