Autor Zpráva
PHP.NET
Profil *
Dobrý den,
chtěl bych znát váš názor na tuto otázku: Na středně velký portál (cca. 2000 přístupů za den), nasazení jaké technologie by bylo vhodnější ?
PHP nebo .NET ? Prosím, nepište odpovědi typu "PHP - je prostě NEJLEPŠÍ", a podobné ...
Za jakýkoliv vážný názor děkuji ...
joe
Profil
Záleží spíš na přístupu aplikace a o co jde, nerozhodoval bych se zase tolik podle toho, kolik přístupů bude na webu denně. Navíc 2000 přístupů není zase tolik. Facebook je také na PHP a kolik má přístupů... Vytvoř aplikaci v tom, v čem lépe umíš.
Radek9
Profil
PHP.NET:
To záleží na vkusu. Já se s kamarády neustále ve škole hádám, jestli je PHP dobré, nebo ne. (Já mám ten negativní názor.) Obecně si myslím, že čím více člověk pochopí objekty a objeví krásu např. C# nebo JavaScriptu, tím víc se mu budou jazyky jako PHP hnusit. Takže je to jen na tobě, co ti víc sedne.
Fisak
Profil
Radek9:
říká se že se vždy chytnou ty nejhorší věci... zářný příklad je php... jinak nejlepší je naučit se nějaký binární kódovací jazyk :-)
Radek9
Profil
Fisak:
No, bohužel… Je to ale docela škoda, když tu máme tak pěkné alternativy. Jinak, binární zase ne, já jsem v poslední době zastáncem hlavně JS, Javy, C# a C++ (teď se učím Qt GUI). Myslím si, že tyhle jazyky mají budoucnost a pevně doufám, že PHP ji mít nebude. Ale to teprve uvidíme.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0