Autor Zpráva
neviem
Profil *
Ahojte vedel by my niekto poradit ako nastavit to property="og:title" tak aby bolo validne. Skusal som to dat takto name="og:title" potom uz nepisalo chybu ale zas to nefunguje pre google +1, facebook to berie aj takto.

Hladal som na nete ale nic som nenasiel co by my pomohlo.

Moderátor Chamurappi: Titulek „og:image“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
quinux
Profil
jako validní v HTML validátoru? a důvod? jinak validátor OpenGraph je tady
neviem
Profil *
Toto my moc nepomohlo nakoľko to len upozorni, že tam nemam ten parameter property, lenze ked tam je tak zas to nie je validne.

Dôvod viem, ze to nie je nejak poctatne mat validny web ale zas pokial je to mozne spravit validne tak preco to nespravit.


Nedalo by sa to nejak nastavit aby to pri kontrole preskocilo. Ze by sa to dalo do nejakeho javascriptu ...?
quinux
Profil
neviem:
když to dáš do javascriptu, tak to nenajdou roboti, pro které jsou tyto data určena. Budeš se muset rozhodnout, jestli chceš mí web validní nebo chceš předávat microdata. Já bych šel cestou microdat a na validitu se vůbec neohlížel.
Chamurappi
Profil
Reaguji na neviema:
pokial je to mozne spravit validne tak preco to nespravit
Na svévolně stanovená měřítka bys měl používat opačnou logiku. Nejprve si říct, k čemu vůbec jsou, a pak se podle toho zařídit.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0