Autor Zpráva
B-Johny
Profil *
Rád bych se zeptal, zda-li se dá dostupnými nástroji vytvořit virtuální prohlídka domu - mám na mysli obdobu Google Street, kde můžete kráčet s panáčkem po ulici, metr po metru. Ale to samé bych rád v interiéru. Zatím jsem si vytvořil několik 360 stupňových panoramat, jenže ty jsou "každá zvlášť". Má s něčím podobným někdo zkušenost? Díky
Marek88
Profil
B-Johny:
Zatím jsem si vytvořil několik 360 stupňových panoramat, jenže ty jsou "každá zvlášť".
Myslím, že Google to dělá úplně stejně - když to jejich auto jede, tak každých třeba pět metrů udělá nové panorama. Potom se při prohlížení člověk přesouvá mezi jednotlivými panoramaty.
B-Johny
Profil *
Marek88:
Potom se při prohlížení člověk přesouvá mezi jednotlivými panoramaty.
Jj, takto si to představuju. Nicméně to, co mají oni (a já hledám, jak na to) je to, že kromě hezkého vykreslení 360 stupňů v jednom bodě se dá s tímto bodem posouvat, přesouvat svou pozici. Nebylo by pohodlné, aby si uživatel prohlédl jednu panoramu a poté ji musel zavřít a otevřit jinou, aby si prohlédl pohled o pět metrů vedle. A to je to, o co mi jde - slét několik panoramat do jednoho prostředí, ve kterém se prohlížející může přesouvat jako v GoogleStreetu. Díky

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0