Autor Zpráva
ax123
Profil
Vyskytl se mi problém, co mám dělat, pokud mám menu jež se rozbaluje pomocí js a už bych ho radši kompletně nepředělával. Mám tam <noscript> pro mozillu, ale co s IE? napadlo mě dát k rozbalované části <title> s odkazem kam kliknout, ale to už je křeč. Předem díky za nápady
Timy
Profil
co takhle udělat klikací ten odkaz, který slouží k rozbalení menu? Něco takového:
<a href="stranka.html" onmouseover...>seznam položek</a>
Chamurappi
Profil
Vždyť Explorer <noscript> podporuje.
ax123
Profil
to je problém po tom co z onmouseover sjedu tak se menu zabalí, ale u toho js když na něj kliknu tak je pořád rozbalené a můžu otevřít další a třeba odhadnout, ve kterém to bude spíš
ax123
Profil
Chamurappi proč se mi tedy při vypnutém js nezobrazuje alternativní text jako v mozille?
Leo
Profil
"to je problém po tom co z onmouseover sjedu tak se menu zabalí, ale u toho js když na něj kliknu tak je pořád rozbalené a můžu otevřít další a třeba odhadnout, ve kterém to bude spíš"

Asi jste to nepochopil. Mate menu

zelenina
- mrkev
- kedlubna
ovoce
- jablka
- hrusky

vsechny tyhle texty jsou odkazy. Pokud je zapnuty JS, rozbalite menu do teto podoby. Pokud je JS vypnuty, zustava vam KLIKACI

zelenina
ovoce

a na strance zelenina kam odkaz vede musite mit (treba v noscript) odkazy na mrkev a kedlubna. Leo
Chamurappi
Profil
Reaguji na ax123:
Netuším. Ale věz, že <noscript> podporuje.
ax123
Profil
Leo nevím jak mám udělat ovoce a zelenina klikací při vypnutém JS a <noscript>, aby tam byl jen text v <noscript> a ne ten původní text
kousek kódu na ukázku snad to bude jasnější co chyi říct při vypnutém js se mi objevuje 2x dopravní prostředky šlo by aby tam byl jen jednou? Díky

<h4 onclick="zobrazSkryj('oddil2')">dopravní prostředky<noscript><a href=acad-tab00.htm>dopravní prostředky</a></noscript></h4>
<ul id="oddil2" class="skryvany">
<li><a href=acad-020.htm>třicetikolo</a></li>
Leo
Profil
"nevím jak mám udělat ovoce a zelenina klikací při vypnutém JS"

Proste tak, ze je udelate jako normalni odkaz :-) A pokud vam bude vadit ze jsou klikaci pri zapnutem JS tak odchytite na nich onclick a vratite false, Leo
Radek Hrabůvka
Profil
Možnost je udělat JS menu pomocí "document.write" a do <noscript> klasiku </noscript>. Pak to bude dvakrát pouze v kódu. Nedávno mi tady pomohli řešit něco podobného. Výsledek je bez CSS nebo JS rozbaleno, s CSS a JS sbaleno, testováno v IE, Mozille a Opeře bez problémů.
ax123
Profil
Radek Hrabůvka Díky moc to je přesně ono!!! Ušetřil jsi mi spoustu práce a je to elegantní!!!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0