Autor Zpráva
7777
Profil
Ahoj mám otázočku vyskúšali ste už niekto doménu tretieho radu nec.ER.cz? Aký na ňu máte názor a čo myslíte pomohla by mi? Mám problém že veľa Free hostingov len hľadá zámienky aby mohli zmazať svojim užívateľom stránky a presmerovať ranky na seba. Stačí že im klesne web z 5 na 4 a už mažú a presmerújajú weby na svoju web adresu a takýmto spôsobom si prídu zasa na rank 5. Ostala by mi doména trebarz Alfa.ER.cz keby mi trebarz zmazali hosting a táto doména by bola nasmerovaná na mňa. Prípadne po presmerovaní na iný hosting ostali by ranky na doméne Alfa.ER.cz a nepenalizujú ma prehliadače za dva domény na jeden účet? Napr Alfa_hostuju_cz a Alfa.ER.cz?
klubo
Profil *
kup si svoji doménu druhýho řádu a máš po problému, dá se pořídit kolem 100kč
Rellik
Profil
já do nedávna hostoval na http://profitux.cz - mají i free hosting. Když už sem ale měl větší aplikaci, tak byl web pomalejší. Tak sem si zaplatil hosting i doménu u http://wedos.cz obojí dohromady vychází zhruba 40,- za měsíc což je skoro taky freehosting a nemusíš řešit omezení smazáním nebo jiné problémy.. ;)
7777
Profil
Lenže ja nemám peniaza na to aby som si zaplatil doménu tretieho radu. Uvažoval som od doménach alfa.tk ale vraj tam dávajú množstvo reklami. Preto som chcel doménu er.cz len neviem čo do nej môžem čakať a pod. Nikdy som doménu na presmerovanie nerobil.
Martin Myška
Profil
Hele tak si založ web na endora.cz máš tam 2GB prostoru a 5GB traffic a můžeš mít neomezeně domén no prostě boží ráj
Again
Profil
Přesměrování pomocí er.cz jsem v dávných dobách vyzkoušel a podle mě se to nevyplatí, v tu dobu (zhruba před 3 lety) dávali nahoru pruh s docela otravnou reklamou. Pokud by sis koupil za cca 200 kč / ročně doménu druhého řádu uděláš určitě lépe, zase tolik to nestojí.

Pokud přesto trváš na doméně třetího řádu, doporučuji endora.cz, což je asi jediný použitelný freehosting v ČR ...
7777
Profil
Again:
Endoru som mal a nebol som spokojný. Za deň a noc mi zmazali všetky weby. Nikdy by som sa na endoru už nevrátil ani keby mi dali milion. A skúšal niekto domény druhého radu s príponou .tk?
Martin Myška
Profil
Hele nevím proč ale mě nesmazali ůčet ani 1 to možná bylo jak teprve začínala ale ted je fakt dobrá.


Ale ta přípona .tk je na nic
Again
Profil
Zajímavé mě endora za 3 roky nikdy nic nesmazala, samozřejmě není dokonalá, ale jako freehosting je asi nejlepší ...

Záleží na co chceš mít ten web, pokud má dosahovat slušné kvality bez domény druhého řádu se neobejdeš, naopak pokud to má být web jenom na hraní a podobné věci, klidně si to zkus přes er.cz, v tomhle případě by byla .tk stejně zbytečná ...
7777
Profil
Ale máte z doménou .tk niekto skúsenosti? Mne by bol jedno aký je tvar domény druhého radu hlavne aby som nejakú mal a bezplatne. Je na ozaj bezplatná a aké sú podmienky a tak...
Martin Myška
Profil
Mám s ní skušenosti že na ní nerozjedete totálně NIC
NeRo
Profil
Mám tiež skúsenosti z doménou .tk . a som sňou spokojný mám na nej web doteraz VirtualTuning Czech.Je bezplatná,jediná reklama ktorá tam je je zelený favicon s nápisom .tk nič viac. P.S : ja ho na mojom webe nemám.
Fisir
Profil

Reaguji na 7777 [#10]:

Ale máte z doménou .tk niekto skúsenosti?#
Ano, ty nejlepší. Žádná reklama, nic. To co píše NeRo o zelené faviconě platí pouze, pokud máš nastavený „Domain forwarding“. Dají se tam nastavit vlastní DNS servery a potom tam žádná favicona není.
NeRo
Profil
Fisir:
áno,to som zabudol povedať.
Davex
Profil
NeRo:
Mám tiež skúsenosti z doménou .tk . a som sňou spokojný
Doména .tk je použitelná jenom pro testování webů. Jakmile tam vybuduješ trochu atraktivnější web s větší návštěvností, tak ti tu doménu seberou a dají si tam jen svojí reklamu. Nedoporučuji pro web na kterém ti alespoň trochu záleží.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0