Autor Zpráva
Martin Myška
Profil
Dobrý den chtěl by jsem se vás zeptat zalíbil se mi design webu http://mp3s.nadruhou.net/ a v podstatě by mě zajímalo jak přenést tu šablonu nebo odkud hlavně bere ten design a třeba i web informace ohledně toho designu a webu prost by mě jenom zajímalo jak se jmenuje soubor ze kterého bere ty infortmace ohledně designu a webu myslím něco jako index.php ale ten to není snad jsem to vysvětlil zřetelně a kdyby něco tak to sleduju toto téma.

Moderátor Petr ZZZ: Titulek „Design kde je základ?“ nevystihuje podstatu dotazu a navíc, chápán v souladu s českou gramatikou, vůbec nedává smysl. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Petr ZZZ
Profil
V závislosti na prohlížeči bere ta stránka design tady:
http://mp3s.nadruhou.net/style.css
nebo tady:
http://mp3s.nadruhou.net/style-ie.css
nebo tady:
http://mp3s.nadruhou.net/style-ie6.css
Martin Myška
Profil
Děkuji za pomoc a kdyby jsem chtěl udělat podobný web samozřejmě jiný ale s tou podobnou šablonou tak by mě zajímalo odkud bere informace ten web a to jsem se taky ptal ale jinak díky. palec nahoru xD
Again
Profil
Martin Myška:
a v podstatě by mě zajímalo jak přenést tu šablonu

Nechceš doufám udělat to, co si myslím?
Martin Myška
Profil
Ukrást ji nemínim protože jsem se dohodl teda pokud bere odpověd ano jako že můžu.


Zjistil jsem ze ten web je psany v PsPadu ale nevím zase ten zdroj xD
Petr ZZZ
Profil
Martin Myška:
ale nevím zase ten zdroj
Nejsem si jistý, jak to myslíš. Jestli myslíš zdrojový kód, na ten by ses měl moci podívat tak, že si po stisknutí pravého myšítka vybereš z nabídky něco jako „zobrazit zdroj“ (v různých prohlížečích se tato možnost může jmenovat různě). Jak se zdrojový kód píše, se dočteš nejlépe na stránkách Jak psát web.

Jestli myslíš zdroj vlastního obsahu, prezentovaného návštěvníkům webu, tak obecně by měl provozovatel být buď přímo autorem obsahu, nebo přinejmenším oprávněným držitelem příslušných práv. V každém případě, za předpokladu, že je obsah prezentován v souladu s autorským zákonem, by neměl být problém vlastníka práv zjistit přímo na daném webu (podotýkám, že jsem nezkoumal, jak je to v tomto konkrétním případě).

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0