Autor Zpráva
vasington
Profil
Ahoj. chtel bych na strankach vytvorit jakysi obchod, kde si zakaznik bude moct objednat podle sveho prani. Tzn. Dam priklad: konfigurator vozu na strankach vyrobcu automobilu. Muzete si vybrat, zda li chcete klimatizaci, nebo lita kola apod. Tak tak bych si predstavoval, aby fungoval i muj web. Myslim, ze idealni bude asi pouzit CMS, ale nevim jaky komponent, nebo v cem bych to mel udelat. proto Vas moc prosim a zadam o pomoc. Mam dobre zkusenosti s joomlou, ale nebranim se i jinym zpusobum. Omlouvam se za diakritiku, ale pisu z mobilniho telefonu.

diky Vasek.
Joker
Profil
vasington:
V čem konkrétně je problém? Takový konfigurátor je v podstatě řada zaškrtávacích políček, něco jako test (kvíz), jenom víc políček, případně zaškrtávací místo přepínacích.
vasington
Profil
Joker:
Myslel jsem jestli neexistuje nějaký modul, nebo komponent, kdy bi mi dané výsledky odeslal na e-mail a byla by to jakási objednávka. Vím, že to jde pomocí zaškrtávacích políček, ale zdálo se mi to složité. Uvidím, určitě zkusím. Díky za radu :)
Jbrychta
Profil
Jednoduše ti pomůže Webform pokud však jsi zvyklý na joomlu, tak si najdi podobný plugin pro ni.
vasington
Profil
Jbrychta:

Díky, myslím, že s Drupalem by nebyl problém ;-). Zkusím to určitě taky.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0