Autor Zpráva
OndraRuza
Profil
Ahoj,mám horní menu pomocí JavaScriptů se stínem který přejíždí podle toho kde jsem s myší a potřeboval bych přidat vyjížděcí menu směrem dolů od každé záložky menu a nevím si rady.
V raru je soubor html a js soubory.
Dělám v programu Dreamweaver CS5. Díky za pomoc.

http://www.ulozto.cz/x8KBu6M/horni-menu-rar
Someone
Profil
Ahoj, myslím, že mluvím za všechny(nebo aspoň za většinu), když řeknu, že se mi to nechce stahovat. Jestli chceš s něčím poradit, tak buďto ukaž živou ukázku a nebo část kódu, ze které ti budeme schopni poradit.
OndraRuza
Profil
Tak to právě nevím jak když mám 6 souborů a v každém 100 řádků. A mám problém to nahrát na web zdarma. JAK TO TAM MÁM NAHRÁT KDYŽ TAM JDOU DÁVAT POUZE HTML A PHP SOUBORY? JÁ TU MÁM JS SOUBORY S JAVA SCRIPTEM.
Keeehi
Profil
OndraRuza:
Na wz jdou nahrát jakékoliv soubory.

A NEKŘIČ NA NÁS PROSÍM. Nemáme to rádi.
OndraRuza
Profil
Dobře problém s nahráním souborů jsem už vyřešil tak takhle to vypadá www.foto-linda.wz.cz/ a z toho menu bych chtěl mít vyjíždějící dolů při najedí na odkaz, pošlete mi prosím někdo odkaz na nějakou stránku s kódem jak to udělat nebo nějakou radu.
A ještě mám problém že cokoli chci do menu napsat tak se zobrazí velkými písmeny neví někdo jaký příkaz to dělá? A ještě bych potřeboval asi nějak změnit jazyk protože mě to místo háčků a čárek píše nějaké znaky jak tam je vidět.
Keeehi
Profil
OndraRuza:
pošlete mi prosím někdo odkaz na nějakou stránku s kódem jak to udělat nebo nějakou radu.
A hledat jis zkoušel? První odkaz v googlu na dotaz "vyjížděcí menu" byl tento: http://www.tvorba-webu.cz/css/vysouvaci-menu.php
A je toho tam mnohem více.

A ještě mám problém že cokoli chci do menu napsat tak se zobrazí velkými písmeny neví někdo jaký příkaz to dělá?
lavalamp_test.css, řádek 32 => text-transform: uppercase;

A ještě bych potřeboval asi nějak změnit jazyk protože mě to místo háčků a čárek píše nějaké znaky jak tam je vidět.
Čeština
OndraRuza
Profil
Jo díky s tím písmem a češtinou jsi mi poradil ale s tím menu to není tak jednoduchý protože bych tam chtěl mít to jezdící a když do toho dám všechno podle toho návodu tak se to objeví jakoby zatím (pod tím) a není to vidět protože se to už nevejde na to pozadí a "tluče se to tam" spolu. Neví někdo co s tím?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0