« 1 2
Autor Zpráva
Honza.P
Profil
Teď už je to úplně vše:-) Super díky! :-)
Honza.P
Profil
Tak takhle to nakonec všechno funguje :-)
strangersinparadise.g6.cz/otazky.html
Honza.P
Profil
Aha, koukám že při zadání "Ake je hlavne" našeptavač našeptá zbytek otázky, jenže odpověď to ukáže ale hned ji zavře, kde může byt chyba?
SeparateSK
Profil
do <form>,kde je to tlacitko s textom Hledat pridaj onsubmit="return false;",
takze to bude vypadat nejak takto:
<form ... onsubmit="return false;" ...>
Honza.P
Profil
Super, děkuji :-)
Honza.P
Profil
SeparateSK:
Ahoj, můžeš si mě prosím přidat na icq? Potřebuji ještě jednu maličkost a nevím kde na tebe vzít kontakt:-( Děkuji 437870111
panther
Profil
Honza.P:
Potřebuji ještě jednu maličkost
jakou? Třeba ti poradí i někdo jiný, když nebudeš tajnůstkář :-) A třeba pomůže i někomu dalšímu.
Honza.P
Profil
panther:
Dobrá tedy, jedná se o nějaké uživatelské rozhraní, kde by se ty otázky a odpovědi daly přidávat pohodlněji. Tento způsob vkládání je super, ale když potřebuji přidat třeba 60 otázek a k tomu i odpovědi tak to už je vyčerpávající.
Honza.P
Profil
Najde se tu někdo takový?
Honza.P
Profil
Něco jako formulář kde by bylo pole pro otázku a odpověď a tlačítko odeslat, tím by se odpověď a otázka zapsala do toho souboru s javascriptem. Bohužel nic takového jsem na internetu nenašel, jen zápis do souboru pomocí PHP:-(
panther
Profil
Honza.P:
jen zápis do souboru pomocí PHP
to nčemu vadí? Formulář stejně odesíláš na server. Přečti si něco o funkci file_put_contents.
Honza.P
Profil
panther:
Ano vadí, tento soubor mi měl pracovat offline bez přístupu na internet a proto je PHP vyloučeno:-(


oprava: by měl
« 1 2

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0