Autor Zpráva
Sylar
Profil
Zdravím,
už dlouho na netu hledám nějakou knihovnu jak udělat automaticky screenshot webové stránky. přes PHP to nejde, pokud nemáte windows server, ale např. pomocí JS by to jít mělo nebo se pletu? Řešil zde někdo podobný problém nebo má někdo zkušenost s automatickým vytvářením náhledů?
Ivy
Profil
Nevím jestli je to přesně to co chceš, ale zkus tuto stránku.
Sylar
Profil
Ivy:
díky za tip, to jsem to topicu nenapsal, tyhle služby se mi moc nezamlouvají, sice není problém s implementací, ale nevíte kde jsou ty data uložena nebo kdy se někdo rozhodne vaše náhledy smazat, proto bych si raději udělal vlastní script, nejlépe s využitím již něčeho hotového, abych měl nad daty kontrolu.
Sylar
Profil
Ivy:
nicméně našel jsem na těch stránkách doplňek, PHP skript, který využívá služeb odkazovaných stránek, ale pracuje u vás na server, tzn. screenshot si můžete uložit k sobě a nadále jej už zobrazovat jen ze svého server, takže moje obava o smazání je tímto vyřešena :)
zde je odkaz na script, vyzkoušeno, funguje výborně a screenshot udělá během sekundy

www.thumbshots.com/Portals/0/Resources/store_thumbshots1.tar.gz
Sylar
Profil
ještě mne napadl jeden, trochu pragmatičtější způsob ... pokud je stránka indexována seznamem, je možné odkazovat na její náhled http://fimg.seznam.cz/?spec=fy200x150&url=http://seznam.cz nebo v menší verzi http://fimg.seznam.cz/?spec=ft100x75&url=http://seznam.cz

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0