Autor Zpráva
wig
Profil
bojuju s takovým certifátem. Klasika - nějaký šikovný okraj (obrázkový) vevnitř text.

První varianta obrázek na pozadí. Obdélník = certifkát. Uprostřed text. No Opera vytiskne. IE jen text. Mozilla rozhází text (velikost), zarovnání doprostřed.

Druhá varianta dat obrázek jako horizontální čáry dole a nahoře, vpravo a vlevo. Obrázek nevytiskne snad žádný pohlížeč. Nastvení jsem nic nenašel - i když už jsem moc neměl nervy.

Jak tedy udělat takovou uživatelsky přívětivou aby prostě uživatel dal tisk a vytisklo se to tak tak jak má
Sir Tom
Profil
wig:
Jak tedy udělat takovou uživatelsky přívětivou aby prostě uživatel dal tisk a vytisklo se to tak tak jak má
Jednoduše přes tiskové CSS styly: Odlišné formátování tisku
jenikkozak
Profil
wig:
Jak tedy udělat takovou uživatelsky přívětivou aby prostě uživatel dal tisk a vytisklo se to tak tak jak má
To dost dobře nejde. Uživatelé si mohou nastavit, jestli chtějí obrázky a barvy na pozadí tisknout. A ve většině prohlížečů je tato volba standardně vypnutá. (V Opeře: Tisk>Volby tisku, ve Firefoxu: Náhled tisku>Vzhled stránky, v IE: Vzhled stránky.)

Obrázek nevytiskne snad žádný pohlížeč. Nastvení jsem nic nenašel - i když už jsem moc neměl nervy.
To by ale znamenalo, že by se obrázky z internetu vůbec nedaly tisknout. S tím nesouhlasím. S obrázky by neměly být problémy.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0