Autor Zpráva
Peet
Profil
Dobrý den chci se zeptat jak se dají osekat možnosti CK editoru

chtěl bych v horním panelu nechat např. jen Fonty, barvu písma, bold, přidávání odkazu,.....

ale ne tabulky apod. v jakém souboru se dá toto nastavit.?

Předem děkuji za odpověď
_es
Profil
Peet:
CKEditor má dokumentáciu.
Peet
Profil
omlouvám se, ale dokumentace nemám moc rád samé hledání v aj a nakonec vim stejně prd. přeci to ne,ůže být tak složité že by to někdo nenapsal na dva, tři řádky.?
_es
Profil
Peet:
dokumentace nemám moc rád samé hledání v aj a nakonec vim stejně prd
Tak použi nejaký prekladač, napríklad tento. To ti to má v tej dokumentácii niekto hľadať za teba len preto, že si lenivý?
Peet
Profil
ne proto že jsem lenivý ale diskuse jsou od toho že na otázky odpovídají lidé které s tím mají zkušenosti. jsem rád alespoň za vaši snahu. ale potřeboval bych odpověď od někoho zkušeného s tímto problémem abych věděl čemu se vyvarovat apod.
shaggy
Profil
Peet:
Ja som si prispôsoboval CKeditor, preto sa považujem za skúsenejšieho. A mal by si sa vyvarovať jednej veci - a to konkrétne tomu, že nebudeš čítať dokumentáciu.

diskuse jsou od toho že na otázky odpovídají lidé které s tím mají zkušenosti
To máš pravdu. A prispievatelia do diskusií sú tu od toho, aby dodržiavali zásady slušného správania a nežiadali od iných, aby za nich robili niečo, čo sa im nechce robiť.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Peeta:
V dokumentaci jde ta odpověď najít během půl minuty, na to nejsou potřeba hlubší zkušenosti. Zajímají ti vývojářské věci (tedy developer). Hornímu panelu se říká toolbar. Konfiguraci se říká configuration.

osekat možnosti CK editoru
Na tvém místě bych spíš použil jiný editor, než abych osekával 95 % možností z toho CK molochu.

diskuse jsou od toho že na otázky odpovídají lidé které s tím mají zkušenosti
Kdyby sis odpustil tahle svá kázání o diskusích, možná by se nad tebou někdo slitoval.
aqua
Profil
Možná ti pomůže toto, ale číst musíš sám.
Peet
Profil
nedělám žádné kázání pouze konstatuji situaci na této diskusi..

mám prostě složku ckeditor v ni slozky samples,source,adapters,images,lang,plugins,skins,theme a už asi vím jak na to pomocí tohoto

[
  ['Source','-','Templates'],
  ['Cut','Copy', 'Paste', '-', 'SpellChecker'],
  ['Undo', 'Redo', '-', 'Replace', '-', 'SelectAll','RemoveFormat'],
  ['Smiley', 'SpecialChar'],
  ['Link', 'Unlink', 'LinkToNode', 'LinkToMenu'],
  ['Maximize', 'ShowBlocks'],
  '/',
  ['Styles', 'Format'],
  ['Bold', 'Italic', '-', 'Subscript', 'Superscript'],
  ['NumberedList', 'BulletedList', '-', 'Outdent', 'Indent', 'Blockquote'],
  ['JustifyLeft', 'JustifyCenter', 'JustifyRight'],
  ['DrupalBreak', 'DrupalPageBreak']
]

myslel jsem že to bude v souboru config.js ale nikde jsem to nenašel kdyby někdo věděl kde to najdu budu rád
_es
Profil
Peet:
A vcelku zrozumiteľnú radu, snáď aj na teba, v [#7], ako si to nájsť v oficiálnej dokumentácii, si už vyskúšal? Alebo si ešte aj na to lenivý a radšej budeš hodiny čakať, či sa niekto nezľutuje nad lenivcom namiesto toho, aby si si to za 5 minút našiel sám?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Peeta:
pouze konstatuji situaci na této diskusi
Tvé podivné názory na principy diskutování sem nepatří. Altruismus má své meze. Nejsi-li s ochotou odpovídajících spokojen, najdi si jiné sluhy — remcáním ji skutečně nezvýšíš.

Myslím, že problém je dostatečně vyřešen, takže končíme.

nikde jsem to nenašel
Použít obyčejné hledání v souborech tě nenapadlo?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0