« 1 2
Autor Zpráva
Hudy
Profil *
CALEDON

Hele tohle vše jsem už posílal Radkovi a nic jsme nevyšpekulovali. Jinak Ti tu stránku pošlu. Jak jsem ale napsal, dělám redesign a odkazy jsem udělal jako gif čudlíky.
caledon
Profil
Hudy

tak to je fakt divný, kdyžtak se mrkni do nápovědy a vyhledej si hover a něco ti to vyplivne nebo to udělej tak že tam napíšeš to co sem ti řek a nebo (to pro tebe bude asi nejpřijatelnější) nech tam ty gif čudlíky :-) rozhodnopádně mi to pošly, rád bych se na to mrknul, díky
Hudy
Profil *
Máš to v mejlu zabijáku :-). Ne že to pak budeš vydávat za svoje dílo. Je to jen návrh.
caledon
Profil
Hudy

tak to fakt nevim... Normálně to nejde, zkoušel sem to všelijak, ale pokaždý to ve FF nejede. Zůstaň radši u těch tlačítek :-)
Hudy
Profil *
Vidíš to. Každej mi tu psal jak to musí jít, ale ono to není tak jednoduchý. Čudlíky jedou dobře ne ?
Radek Hrabůvka
Profil
Hudy Pošli mi to do mejlu, najdeš ho v kontaktu, ale tu původní verzi bez čudlů. Můžeš poslat i tu čudlíkovou verzi jako bonus. Jestli můžeš, tak to něčím zabal, ať mi to přijde jako jeden soubor.
Vidíš to. Každej mi tu psal jak to musí jít, ale ono to není tak jednoduchý. FP se tváří, že vše v něm jde jednoduše, ale není to pravda. Po pár kliknutích myší FP dokáže parádně zprasit kód a kdo se v kódu nevyzná, je ztracen.
Hudy
Profil *
RADKU

Já už tamtu bezčudlíkatou verzi nemám. Musel bych to menu vytvořit.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0