Autor Zpráva
Fida
Profil
Jak udělám formulář tak že když někdo něco vyplní špatně a hodí ho to zpátky,aby ty správné informace zůstaly v polích a nevymazalo se to ?dík,...
Mistr
Profil
Předpokládám, že máš formulář a dole pod ním tlačítko "Odeslat". Já bych využil JavaScript. Každé pole bych nějak identifikoval (například přes "name" či "id") a pak bych udělal funkci, která by vyplnění polí překontrolovala, vymázla ty špatné a třeba je nějak (barevně) označila nebo stránku k chybnému poli narolovala.
Fida
Profil
Ok dik,..
Mistr
Profil
Není zač... :-)
igamenir
Profil
Vymáznutí se mi moc nezdá. Radši zvýraznění.
Vem si, že třeba budeš psát složitou adresu a někde se překlepneš a ono ji to celou smaže.

A nejlepší by bylo, aby se ta funkce pouštěla rovnou v onChange prvku, aby hned uživatel věděl, že něco není dobře
Mistr
Profil
Jo, to vymáznutí nemusí být jediné řešení. Dával jsem to jen jako příklad. Pravdou je, že je to celkem na internetu běžné (myslím to vymáznutí). Pak je to sice k dispozici díky funkci automatického dokončování (alespoň v IE), jenže nevím, jak moc je mezi prostým lidem známá. Spíš asi ne.

Čili abych to nějak shrnul: vymazání nebyl dobrý návrh, raděj užij nějaký jiný způsob zvýraznění (barva, ztučnění apod.).
Fida
Profil
ok
Mistr
Profil
Fida
Jsi tvůrcem webu www.pracovniprostredky.cz?

Nic proti, ale asi bych k webu měl několik poznámek. Ovšem nedal jsi ho ke zhodnocení, tak Tě tím nebudu zatěžovat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0