Autor Zpráva
peyton sharp
Profil *
Čauky,
napadlo mě udělat jednu fan page. Myslím si, že jsem schopen i zajistit jeho pravidelné přispěvovatele a udržovat jej aktuální.
Můj odhad je, že bych mohl dosahnout poměrně brzo návštěvnosti kolem 1 000 přístupů denně.

Nechá se vydělat na reklamě? Případně třeba jinak (adwords,..),..

Děkuji za názor,
Peyton

Moderátor Petr ZZZ: Titulek „Nechá se na tom vydělat?“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Str4wberry
Profil
Co si představuješ pod vyděláním?
peyton sharp
Profil *
Upsal jsem se. Myslel jsem adsense.
Vydělat mám na mysli, aby se web uživil (udělám si jej sám, 5000 Kč ročně za server, 2 000 Kč měsíčně za reklamu na něj) a třeba vydělal i něco navíc.
Je to web, který té reklamy moc potřebovat nebude, protože obsah je hledaný, ale málo se o něm píše.
Amunak
Profil
Vydělat by se na tom určitě dalo, tisíc přístupů (unikátních?) denně je relativně slušné. Obzvlášť pokud si místo serveru pořídíš webhosting za čtyři stovky...

Osobně bych než adsense zvážil spíš přímo nějakého "partnera", kterému bys dělal reklamu. Mělo by to být vybrané tak, aby reklama byla relevantní k obsahu webu (což se u adsense nedá moc zařídit).

Nemá ale nad tím smysl přemýšlet, dokud ona fan page ani neexisuje a má tedy nulovou návštěvnost.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0