Autor Zpráva
unlucky
Profil
novy web o css. Doporucte mi nejake vhodne jmeno prosim :)
janbarasek
Profil
unlucky:
Mě by se klidně líbilo něco typu: css-navody.cz
ale asi nemá cenu zakládat další web o CSS, když už jich tu tolik je. Jeden příklad za všechny: c.jpw.cz
panther
Profil
unlucky:
novy-web-o-css.cz je volná.

A teď vážně - troufnu si tvrdit, že na doménovém jméně až tak moc nesejde. Upřímně, nemyslím si, že bys dokázal nabídnout více než JPW (spojené s diskusí) nebo řada podobně zaměřených zahraničních serverů. Na českách severech, které se o toto pokouší, je spousta bludů a blábolů.

Doménové jméno slovo „CSS“ obsahovat nutně nemusí, proto, pokud si myslíš, že dokážeš obsahově nabídnout něco víc, než již existující servery, vyber si cokoliv snadno zapamatovatelné - třeba abcwebu.cz, abecedawebu, nebo... ne, nebudu tě nabádat k parazitování na jméně jiného serveru stejného zaměření.
unlucky
Profil
nemam v planu nijak konkurovat, delam novy web jenom proto, ze mi uz skoro 7 let lezi obsah na disku a predevcirem jsem ho nasel ^^

takze skoda, kdybych nedal 144 kc na domenu. jinak asi ecss.cz
Davex
Profil
unlucky:
Co třeba ocss.cz, cssman.cz, cssdoc.cz nebo csslib.cz?
ludekbrno
Profil *
unlucky:
Sice netuším, jaký je v oboru css vývoj, ale mám neodbytný pocit, že dávat na web 7 let starý obsah o tvorbě stránek je trošku plýtvání časem a penězi za doménu. Pokud ovšem nehodláš duplikovat obsah už existujících webů, zejména JPW ;)
Jan Rippl
Profil
Co třeba www.kaskadove-styly.cz nebo www.kaskadovestyly.cz ?
unlucky
Profil
ludekbrno:
140 kc neni plytvani. CMS mam vlastni, sablonu se najde nekde free, prace tak max 5 hod-10 hod. Dalsi do portfolia, v nejhorsim prodam za par kacek. duplikovany obsah rozhodne neni.

Jan Rippl:
Co třeba www.kaskadove-styly.cz nebo www.kaskadovestyly.cz ?

Kaskadove-styly, nad tim jsem premyslel, ale nazev je moc dlouhy. mozna ocss.cz nebo cssdoc.cz

nepujde o velky projekt, asi tak max 40 clanku, ktere jsem nasel na disku. Jsou to spise zaklady css

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0