Autor Zpráva
nav208
Profil *
mám vytvořenou aplikaci na facebooku, pomoci které se chi ve svém systému přihlašovat facebook učtem.
přihlášení funguje ovšem jen mi jako adminovi.
abych aplikaci mohl zveřejnit tak jsem zjistil že musim vytvořit v opengraph činnost, k tomu k tomu předmět a agregace s testovacimi daty, to vše mám.

dále jsem zkoušel pomoci navodu http://onlytipsandtricks.com/facebook/how-to-publish-actions-on-timeline/ poslat něco na timeline aplikace, ale píše to chybu 100, že to může pouze admin. přitom jsem v aplikaci jako admin a jsem přihlašeny.
vytvořil jsem i stránku na facebooku, kde mám timeline. ovšem u aplikace žadny timeline nevidim. do canvas url jsem nastavil url fb stránky. ovšem pokud otevřu aplikaci tak vidím pouze bílé okno.

pokud dám odeslat u read v open graph tak to napíše chyby:
Publish Actions
You must publish at least one action to your Timeline using this action type. Review the documentation.

Provide Aggregation Sample Data
Aggregations were not properly set up for this Action Type. Please ensure that Aggregations are created and populated with sample data.

nenašel by se někdo ochotny mi po icq nebo skypu poradit, kdo to už dělal? nebo nějaký nápad? děkuji za pomoc
nav208
Profil *
nikdo neporadi, co udělat abych mohl svou app na fb zveřejnit?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0