Autor Zpráva
Jendaa
Profil *
Ahoj, mám dejme tomu stránku o šířce 960px, mám tam header vysoký 200px, na pozadí jemný přechod barvy. Pozadí dám opakovat po ose x. Jde nastavit nějak aby se to opakovalo všude kromě vnitřku té stránky 960px široké? Tzn. kolem stránky jen ne v ní, jde mi o průhlednost při hoveru u horizontálního menu.

Díky
Sir Tom
Profil
Jendaa:
Také ahoj, co ti brání vnitřku stránky dát třebas bílé pozadí a tím pádem překrýt onen přechod?
Jendaa
Profil *
Sir Tom:
No to právě nechci. Mám na pozadí celé stránky obrázek, přes to mi jede ten header, a já potřebuji, aby při najetí na odkaz v headeru proste kus toho pozadí pod odkazem v headeru zmizel a byl vidět ten obrázek pod tím.

Chtěl jsem to řešit tak že by se ten přechod v headeru opakoval jen mimo tech 960px stránku a vevnitř stránky bych udělal "děravej obrázek" a v těch dírách be se měnilo pozadí odkazu (aby tam to pozadí zapadalo nebo aby to bylo průhledný).
Chamurappi
Profil
Reaguji na Jenduu:
Znáš-li přesnou pozici odkazu, možná by šlo nastavit mu stejný obrázek na pozadí, jako má stránka, s patřičným background-position, aby se ukázal správný výřez a vznikl dojem děravosti.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0