Autor Zpráva
slaiv
Dobrý den.
Hosting, na kterém hostuji svůj web, nepodporuje funkci "fsockopen()" z důvodu častých hackerských útoků na weby a já bych chtěl vytvořit na web status našich Counter Strike serverů. Chci se tedy zeptat zda jde nějak komunikovat se serverem a zjistit jeho stav bez použití této funkce a jestli to lze udělat, mohli by jste mi poradit jak?
Děkuji za odpověď
Str4wberry
Ideální je použít externí JS.
slaiv
Externí javascript? No, to bude pro mě problém, javu neumím ani trochu.
slaiv
No zkusil jsem to přes php script na jiném hostingu a zobrazuji to pomocí iframe, tak jsem se rozhodl dodělat i výpis hráčů, dobu hraní a počet zabití, ale nějak se mi špatně zobrazuje: http://igp.php5.cz/igpclassic.php

PHP kod:
<?php
require("rcon.lib.php");

$server_ip = "81.0.217.176";
$server_port = "27629";

$rcon = new Rcon();
$rcon->connect($server_ip, $server_port);
$server = $rcon->Info();
$player = $rcon->Players();

?>

<html>
    <head>
    </head>

<body>
<body bgcolor="#212121">
<font color="ffffff">

IP: <?php echo $server_ip; ?>:<?php echo $server_port; ?><br>
Mapa: <?php echo $server["map"]; ?><br>
Hráči: <?php echo $server["activeplayers"] ?>/<?php echo $server["maxplayers"] ?><br>

<br>

<table class="aligncenter" border="0" cellspacing="0" cellpadding="0" width="550"><colgroup> <col width="450"></col> <col width="60"></col> <col width="40"></col> </colgroup><tbody>
<tr bgcolor="191919">
<td width="390" align="left"><span style="color: #888888;">Online hráči</span></td>
<td width="100" align="left"><span style="color: #888888;">Doba hraní</span></td>
<td width="60" align="left"><span style="color: #888888;">Skore</span></td>
</tr>

<?php
for ($i = 1; $i <= $server["activeplayers"]; $i++) {
  if (isset($player[$i])) {
?>

<tr bgcolor="2c2c2c">
<td width="390" align="left"><span style="color: #888888;"><?php echo htmlentities($player[$i]["name"]); ?></span></td>
<td width="100" align="left"><span style="color: #888888;"><?php echo $player[$i]["time"]; ?></span></td>
<td width="60" align="left"><span style="color: #888888;"><?php echo $player[$i]["frag"]; ?></span></td>
</tr>
</tbody>

<?php
  }
}
?>

</table>

</font>
    </body>
</html>

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: