Autor Zpráva
Ráďa
Profil *
Vytvářím server, kde bych rád umožnil uživatelům přiřadit do jejich placených účtů spolu s ostatními kontaktními údaji též mapku s jejich adresou. Podotýkám, že za účet budou platit uživatelský poplatek, proto musí toto řešení splňovat podmínku, že lze mapku užít i ke komerčním účelům. Někde jsem kdysi viděl i registrační formulář, kde si uživatelé sami snadno mapku (tuším Google) vkládali. Poradíte mi? Lze realizovat takové řešení, aby si uživatel sám dokázal mapku se svou adresou do účtu přidat? Případně můžete navést na web, kde se něco podobného nachází.
Yuhů
Profil
Nevím, jak je to s licencemi na mapy a komerčnost řešení. Každopádně googlí mapy vídám na mnoha komerčních řešeních, tak asi použití umožňují.

Já bych to řešil tak, že bych uživatele nechal kliknout na mapu nebo nějak jinak zadat souřadnice. Ukládal bych jenom ty souřadnice. Potom bych každému uživateli vykreslil mapku za použití těch souřadnic. Veškeré přidávání map je iluze, ve skutečnosti se pouze zadávají souřadnice. A ty pak na svém webu musíš vyřešit to, aby to fungovalo.
Ráďa
Profil *
Podle licenčních podmínek by to i s Google mapami bylo v placených uživ. účtech na hraně. Pokud ale chápu možnosti Google map, lze na web vložit mapu s vlastními vytvořenými body zájmu. Pokud je to tak, potom by i toto řešení splnilo požadovaný účel. Stačila by jedna mapa v obecné části webu, do které by se zapisovaly všechny na webu registrované subjekty.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0