Autor Zpráva
juraj56
Profil *
dobry den,
chcel som sa spytat ako urobit nieco taketo? ..Miesto tych stranok by boli nejake div-y...ako dosiahnut aspon ten zrkadlovy efekt? Dakujem
panther
Profil
juraj56:
ako dosiahnut aspon ten zrkadlovy efekt?
CSS neumí zrcadlit, musel bys použít obrázek, tzn. odraz si vytvořit pro každý prvek zvlášť.

Ty obrázky v pozadí půjdou taky udělat, projdi si různé JS slidery, u některých jsem to viděl. Případně se pak podobné fíčury dají dělat i ve flashi.
juraj56
Profil *
Hej hej, flash to mi bolo jasne...Len som sa pytal, ci neexistuje nieco v jQuery, co by dokazalo taky zrkadlovy efekt..hladal som no nic som nenasiel...a existuje nejaky sposob automaticky vytvarat obrazky z html?
margin
Profil *
juraj56:
Předpokládám, že to celé je udělané v CSS, ale třebas zmíněné zrcadlení umí jenom WebKit (Safari, Chrome..)
Koukni, nejlépew v prohlížeči s WebKit jádrem, třebas na http://www.vzhurudolu.cz/css3/ konkrétně na CSS Animations, CSS Transitions, CSS Reflection, CSS 2D Transforms.
To by ale nestačilo, tak ještě jinde (anglicky) 3D transformace a Custom Scrollbars in WebKit.

Asi to nakonec nepoužiješ, protože si myslím, hledáš řešení, které ti bude fungovat napříč prohlížeči.
panther
Profil
juraj56:
ci neexistuje nieco v jQuery
v JavaScriptu (potažmo jQuery) si můžeš vytvořit (nebo spíše stáhnout ve tvém případě) tu šoupačku, hledej „carousel“.

Odlesk nevytvoříš ani CSS, ani JavaScriptem... Smiř se s tím, že nic jako odlesk, co by fungovalo alespoň v majoritní většině, neexistuje a je potřeba to dotvořit obrázkem. Stejně si do té prezentace budeš připravovat ty obrázky samotné, tak si je vytvoř rovnou ve dvou verzích, i s odleskem.

Záměrně jsem se snažil ti možnosti, které zmiňuje margin zamlčet, podpora je minimální.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0