Autor Zpráva
dako
Profil
Pri skripte galerie, ked som ju nahodil na stranku tak mi napisalo takuto hlasku:

Chyba! Server potrebuje zmenu konfigurácie, aby vedel schovať tvoje fotky! Kontaktuj prosím systémového administrátora, aby zapol mod_rewrite a nastavil AllowOverride FileInfo Options

Na free serveri endore mi ta galeria bezi v pohode, a píse tu hlásku vtedy ked chcem pridelovat prava na priecinky, ze kto moze a kto nemoze vidiet jednotlive albumy. Viete niekto s tym nieco spravit, co mam prepisat v .htaccess ?
Kajman
Profil
Kontaktujte správce serveru. Pokud to jste Vy, tak si zapněte v konfiguraci apache mod_rewrite a nastavte AllowOverride.
dako
Profil
Správcu servera som kontaktoval, odpoved bola ze to nie je v ich kompetencii... :(
Kajman
Profil
Tak změňte hosting.
dako
Profil
:/ to som si myslel že wedos.cz je fakt kvalitný :/ ale kvoli tomu nebudem menit, praveze s jednou strankou chcem prestupit k wedosu, ale teraz som na pochybach co dalej.... a nevies, co tam treba zmenit, kedze mod_rewrite je zapnuty a na podpore mi povedal nieco v zmysle:
podpora: ...jen si musíte napsat dané pravidla do souboru .htaccess
ja: aké konkrétne?
podpora: No já nevím jaké potřebujete pravidla, ty si musíte napsat a vymyslet, to již ale není součástí technické podpory.

a po niekolkych hodinach googlenia fakt uz neviem co dalej :(
Kajman
Profil
A nezapomněl jste jen zkopírovat ten .htaccess z původního serveru? (Některé nástroje schovávají defaultně soubory začínající tečkou).
Davex
Profil
dako:
Mělo by stačit upravit kód galerie tak, aby se v souboru .htaccess nepoužívaly zakázané volby.

Pokud se jedná o Gallery 3 (s tímto problémem), tak bude asi nutné odstranit ze všech skriptů zmínky o Options +FollowSymLinks.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0