Autor Zpráva
kikinet
Profil
Zdravím,
dneska jsem jen tak zkušebně hodila web na webzdarma, abych se přesvědčila o jeho funkčnosti. Výsledek už asi tušíte...
Web už jsem tvořila, ale teď ho poprvé dávám na web takže možná dělám jen nějakou primitivní chybu. Tady je ta stránka ať se na to kouknete sami http://betkasklarova.borec.cz/
Jde o to že mi sice najede index.html, ale dále už nejde mezi stránkama přepínat (přepínaní je stylem, že se načtou celé znova. Žádné php). Myslela jsem že je to příponou .css (jak vidíte když kliknete v menu na Příroda), takže jsem to hodila do .html a objevila se stránka ale bez menu (viz. všechno ostatní)
Nějaké rady co s tím? Napadlo mě jen jestli by to nešlo posunutím divu (takže vlastně celé stránky). Předem děkuju :)
mimochodec
Profil
Zkouším to a nějak to s tvým popisem nesouhlasí.
Oprav si odkaz v menu u položky PŘÍRODA na priroda.html a soubor Priroda.css přejmenuj na priroda.html.
Do stránek, kde ti chybí menu, si ho doplň - zkopíruj z index.html. Kde je problém?
kikinet
Profil
mimochodec:
Jo odkaz Příroda chápu že nejde kvůli .css
Problém je ten, že to menu v těch stránkách zkopírované je. Teď jsem posunula celou stránku dolů (web je rozdělený na 3 divy). Menu sice vidím, ale index.html je o 40px níže než ostatní odkazy.
panther
Profil
kikinet:
index.html je o 40px níže než ostatní odkazy.
protože tam máš vloženou reklamu od webzdarma. To je za to, že máš u nich k dispozici diskový prostor zdarma.
mimochodec
Profil
kikinet:
Problém je ten, že to menu v těch stránkách zkopírované je.

Skoro bych řekl, že jsem to předtím v kódu neviděl, ale ok, můžu se plést.
V SelektoryPozicovani.css myslím zbytečně pozicuješ SelektoryPozicovani.css. Zrušil bych top: 40px; a nahradil za margin-top.
kikinet
Profil
panther:
A jo to je logické :D dík :)


Ještě jeden dotaz. Teď když kliknu na nějaký odkaz v menu, měl by zůstat barevný, ale on zbělá, důvod? V programu mi to jelo normálně
Borius
Profil
kikinet:
Máš chybně zapsaný odkaz: ‘Priroda.htm’ namísto ‘Priroda.html’ (přípona).
UŽ NEPLATÍ:)

Dost fotek se mi líbí, hodně líbí. Škoda, že jsou i při zvětšení stále tak malinké, nelze se pořádně pokochat.
kikinet
Profil
Borius:
Děkuju za připomínku. A pochvalu za fotky určitě vyřídím :) Ono autorka to nechtěla moc velké ať se na net nedává to originální rozlišení a kvalita :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0