Autor Zpráva
Wolfer
Profil *
Potřeboval bych pomoct...na mých stránkách tady mam na te hlavni strance (bez reklamy) animovany gif jako logo... de o to že se na pomalejším připojení strašně seká jak je velký...
Proto se ptám jestli nejde nejak udělat aby se nejdřív obrázek nacetl celý a pak se spustil...na strance jsem nasel jak mit obrazek skryty a pak ho zobrazit, ale o tomhle preloadu sem nenašel nic...
PerToon
Profil
Animovaný obrázek skrytý a pak ho zobraz.
A jinak dej menší neanimovanou verzi, kterou pak zakryješ.
Wolfer
Profil *
No jo ale já práve nevim jak skrýt obázek který se zobrazí hned na začátku a pak ho nechat automaticky objevit...
Lukáš M
Profil
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=3&topic=13 438
http://www.jakpsatweb.cz/javascript/preload-obrazku.html

jinak trochu ot: když už tu je link, tak jsem klikl na stránky a všiml si, že ve ff blbne čeština. stejně tak na prostou výzvu "pokud odkazujete na moje stránky, vyměntě si prosím ikonku" - zvlášť když je napsaná jako rozkaz a ne prosba asi málokdo zareaguje. lepší je nechat cizí stránky tahat váš banner z vašich stránek a změnit jej u vás. omlouvám se za fušování, občas se takhle snažím pomoc i bez výzvy, tak to neberte špatně :)
Radek Hrabůvka
Profil
Lukáš M Jak myslíš, žě jsou lidi připojení, časy zobrazení stránky:
56K 475.20 seconds
ISDN 128K 145.67 seconds
T1 1.44Mbps 12.83 seconds
habendorf
Profil
Radek Hrabůvka: To sis asi spletl adresáta :o)
Radek Hrabůvka
Profil
Lukáš M Ommlouvám se, autor cca dvoumegové stránky je Wolfer, připomínka platí na něj.
Lukáš M
Profil
Radek Hrabůvka v pohodě, se stane ;)
Wolfer
Profil *
dvoumegové??? to nei možný, ja mam pomale připojeí a stránka se mi zobrazí za pár vteřin!
Wolfer
Profil *
Lujáš M: ale já právě mam ze svých stranek tahanou moji ikonku, jenom jsem ji zmenil format tak sem musel upozornit
Dero
Profil
320kbps, po sedmdesáté sekundě načítání jsem to vzdal ... ten animovaný gif v hlavičce, jakou má velikost?
Wolfer
Profil *
už je to lepší?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0