Autor Zpráva
albores
Profil *
Dobrý den, chci si udělat bota do divokých kmenů. Jednoduše bych ho udělal pomocí nějaké knihovny, který by pracovala s html kódem z DK (např.: Simple Html Dom), ale nastal problém hned při přihlášení.
Chtěl jsem udělat přihlašovací formulář, který by si pamatoval přihlášení a neodhlašoval (ale na tom ani nezáleží), ale vždy mi to píše "Neplatný svět". Tudíž se na server DK dostane přihlašovaní jméno i heslo, ale ne svět. Formulář odesílám metodou POST, ale nikdy se mi nepodařilo dostat na server i svět. Zkoušel jsem různé varianty. Např.: dát ještě jedno textové pole pro svět s různými názvy (svet, server, world...), ale nic nefunguje. Taky jsem zkoušel formulář odesílat na cs25.divokekmeny.cz nebo na cs25.divokekmeny.cz/login.php...

Teoreticky by to mohlo jít přes mobilní verzi, ve které se svět vybírá normálním select boxem a ne jako v normální verzi pomocí JS a AJAXu, ale nenašel jsem mobilní verzi DK jinde, než v mém mobilu, kde nejde zobrazit zdrojový kód. Prosím, poraďte mi. Děkuji.
Nox
Profil
"The use of special software, in particular for the systematic or automatic management of the games or special game functions (bots, macros), for the reproduction or evaluation of the games is not permitted"

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0