Autor Zpráva
Monkeys
Profil *
Dnes som sa bol pytat v banke aký sposob mi vedia poradit pri platbach cez tatrapay. Pytal som sa hlavne ako sa da prepojit system zaplatenych faktur so systemom administracie eshopu teda ak zaplatim cez tatrapay aby sa mi to v administracii eshopu ukazalo ako zaplatene no mali tam z toho velmi silny gulas a nevedeli ani poriadne co sa pytam preto sa chcem opytat tu skusenejsich ako sa to riesi a ci sa da vobec prepojit tatrapay s administraciou eshopu a ako ?

Oni mi navrhli aby som si robil z databazi tatrapay vystupy cez CSV a potom porovnal v administracii zda sa mi to dost pracne.

M.
shaggy
Profil
Pýtať sa na technické veci na pobočke banky mi príde trochu úsmevné a nečudujem sa, že slečna (pani) za prepážkou mala z toho guláš, nie je predsa IT pracovník.
Väčšinou počítajú s tým, že si tieto informácie vieš zohnať z relevantných zdrojov, prípade pracuješ vo firme, ktorá má s tým skúsenosti.

Samozrejme, informácie o platbe nie sú problém a ak si chceš uľahčiť prácu, môžeš vyskúšať napr. epayment knižnice od Monogramu.
Monkeys
Profil *
shaggy:

pytal som sa sice u prepasky mladej slecny ale povedala mi ze vydrzte zavolam kolegu ktory to ma na starosti ale ako som pisal moc mi stym nepomohol :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0