Autor Zpráva
hazardrok
Ahoj mám problém. Snažím se odeslat hodnotu formuláře. Nadefinoval jsem si hodnotu, kterou to má odeslat a to se mi provede, ale potíž je v tom, že se mi hodnota odešle jen jednou. Další odeslání se nevykonají. Posílám zdrojový kód:

<div style="position: absolute; top: 30px; left: 10px"> 
<form action=" " method="GET" name="outform1">
<input type="hidden" name="KQ2" value="14">
<input name="KQ2" id="KQ2" ~KQ2~ type="image" src="aut.bmp"/>
</form>
</div>

Nevíte někdo proč se mi odeslání vykoná jen jednou? Potřeboval bych hodnotu odesílat při každém stisknutí a klidně to nemusí být hodnota 14, ale cokoliv jiného..stačí, když se provede jakákoliv změna té hodnoty a odešle.

zkoušel jsem i toto, ale bezvýsledně:

<input type="hidden" name="KQ2" value="14">
<input name="KQ2" id="KQ2" ~KQ2~ type="image" src="aut.bmp" onclick="document.outform1.submit()"/>
</form>
</div>

Dík.
panther
hazardrok:
co znamená poslat vícekrát? Formulář se odešle pokaždé, když klikneš na image.
_es
hazardrok:
action=" "
To posielaš kam? Prečo dávaš odlišným prvkom formulára rovnaký názov? Asi by si si mal najprv naštudovať, ako formuláre fungujú.
hazardrok
1. Zřejmě se skutečné posílá, proto to také poprvé projde. Ten webserver, ale testuje zda se odesílaná hodnota změnila a pokud se nezměnila tak se už nic nevykoná. Pokud stejný princip použiju na textový formulář a před každým odesláním změním hodnotu, tak to vždy funguje.

2. V podstatě ani nevim kam to posílám, formát odesílání pro action je daný konstruktérem toho webserveru...používám specifikace dané výrobcem
Tady možná musím podotknout, že to není server běžící na PC, ale na jednoduchém MCU do kterého vůbec nevidim.

Jinak zdrojak jsem opravil tak doufám, že takhle je to syntakticky lepší:

<input type="hidden" name="KQ1" ~KQ1~ value="14">
<input name="obr1" id="obr1" type="image" src="aut.bmp"/>
</form>
</div>

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: